Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chocholate_puma, Módosítva: 2019. március 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden és alaposan tisztítja a bőrt. A mandulavirág kivonat kíméletesen megtisztítja a bőrt, anélkül, hogy irritálná azt és támogatja a hidratátságát. Nem tartalmaz alkoholt.

KHVivienne

2019. május 29.

Kedvenc arctonikom. Imádom az illatát,azt ahogyan megtisztítja az arcomat és utána amilyen puha érzést ad. :) 5ből 10 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

KHVivien

2019. május 25.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

szilvia.bano

2019. március 13.

Ugyanennek a termékcsaládnak az arctisztító habját már régóta használom, és mivel sajnos már nem lehet kapni a Garnier nyugtató tonikot (kék,olajmentes) amit korábban használtam, sőt mindegyik Garnier tonikban van alkohol, így gondoltam kipróbálom ezt. Csodálkozom a sok negatív véleményen (a habnál egyébként csupa jó vélemény van), mert nekem semmi problémám nincs vele. Jól elbánik a sminkmaradványokkal, kíméletes, semmilyen diszkomfort érzetet nem hagy maga után, nem szárít, egyáltalán nem húzódik a használata után a bőröm. Az illata visszafogott, kellemes. Ragacsos érzést nem tapasztaltam. Eddig legjobb tonik amit használtam, sajnálom, hogy bevonták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Lili2109

2018. július 24.

Nem lenne rossz... de nekem piros foltos lesz az arcom tőle és picit ég. Valszeg allergiás lehetek valamelyik összetevőre.. sajnos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Chrissy

2018. július 8.

Mint már többen is előttem, én is azért vettem meg, mert alkoholmentes. És engem is irritál az illata. Nem zavar, ha egy kozmetikumnak kellemes illata van, nem feltétlen ragaszkodom az illatmentességhez, de ennek öregnyanya szaga van és rettenetesen utáltam, alig vártam, hogy elfogyjon. Én arctonikként használtam, arclemosást követően ezzel töröltem át a bőröm, de ragacsos maradt utána. Semmiképpen nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Candy21

2018. május 24.

Azért vettem meg mert nincs benne alkohol és mikor megnéztem az összetevő listát a patfümöt nem láttam benne, de sajnos azt tettek bele éa elég erős virágos illata van. Emiatt nem a kedvencem egyébként szépen leszedi a maradék szennyeződést. A parfüm miatt nem fogom újra venni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

sziluetta

2018. május 19.

Elfogyott a tonikom, és nem volt az ultra med, ezért levettem a polcról ezt, mert alkoholmentes. Azt hiszem meg kellett volna szagoljam, nem tetszik az illata, jobban szeretem az illatmentes tonikokat, de ha már illatos, akkor lehetne finomabb is az illata. És furcsán habzik :/ Szerintem ecsetmosásra fogom elhasználni, amúgy jól tisztít, csak valahogy nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Mano1234

2018. április 16.

Szeretem, mert alkoholmentes, nem irritál, nem húzódik a bőröm a használata után. Az esetleges sminkmaradványokat kíméletesen leszedi. Mindemellet az illata is tetszik, árban is nagyon kedvező, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Lilluska

2018. március 25.

Nagyon szeretem, arctisztítás után használom. Nem tapasztaltam különbséget eközött és drágább társai között, úgyhogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

PinkAlien

2018. március 14.

Semmi extra, tonizált és tisztított, de használtam már ennél jobb arctisztítókat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Rosmarinic Acid