Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: nhajni, az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélyrehatóan tisztít, krémesen lágy textúrája kényezteti és ápolja a bőrt. Aloe vera-kivonatot és hydro-komplexet tartalmazó összetétele segít fenntartani a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát. Friss és ápolt arcbőrt eredményez, gyengéden előkészítve a következő arcápolási fázisra.

egnesz85

2019. szeptember 14.

Pár használat után, az állam tele lett tőle fájó pattanásokkal. Szabályosan éreztem naplözben ahogy újabbak nőnek rajtam. Abbahagytam a használatát a pattanások elmúltak. Úgyhogy számomra 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

dundicat

2019. szeptember 8.

Nagyon megszerettem ezt a lemosót! Manna fekete szappanát váltotta fel, attól nagyon pattanásos lettem. Minden este használom (neha reggel is), egyáltalán nem szárítja a bőröm! A szempilla spirált nem hozza csak le (kis erőfeszítéssel azt is, de ajánlatos beszerezni egy szemfesték lemosót mellé), ezen kívül minden ok vele. Mióta használom nem nagyon jelentkeznek a pattanások, ha mégis kibukkan valami, hamarabb tűnik el mint máskor. Pattanásos tipusoknak ajánlom, én is újravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Most fogyott el az első flakesz. A Body Shop hasonló termékét használtam, de gondoltam ennyiért ez is megér egy próbát. Hát azt kell mondjam, ez sokkal jobban megéri. Semmi különbséget nem vélek felfedezni a kettő között az árukon és az illatukon kívül (mind2 fincsi). Nekem ez a formula jobban bevált, mint a zselés lemosók, mert kevésbé szárítja a bőrömet, mégis makulátlanul tiszta lesz tőle. Kb. heti egyszer visszatérek a zseléshez, de annyi elég is belőle, a maradék napaokon ezt a habosat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Orchydea

2019. május 15.

Ezelőtt a rozsaszin társát probáltam ki és az nagyon bejött, gondoltam hogy nem lehet sok külömbség a kettő között igy kiprobáltam ezt is. Hát mit is mondjak... 🤔 csípte a szemem és környékét, száritorra az arcomat és nem igazán birkozott meg a smink leszedésével. Csalodás volt. 🤨 biztos hogy maradok a rozsaszin társánál ezután és ezt eldugom jó melyre a szekrénybe vagy jó lesz kézmosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

KrdsDina66628

Korcsoport: < 18
2019. május 1.

A terméken nem láttam hogy fel lenne tüntetve hogy szem környékére nem lehet használni , így óvatosan kipróbáltam , de inkább azt a micellás vízre bíztam , ugyanis irritálta a szememet.Amúgy alapjártaon meg vagyok elégedve a termékkel , használata után a bőröm simábbnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 1.

macooka

2019. március 31.

Double cleansing második lépéseként használom, így a sminkeltávolító képességeiről sajnos nem tudok nyilatkozni. Egyébként tetszik, hogy egészen szép összetevőlistája van, jól eldolgozható az arcon és könnyen lemosható. A pumpás kiszerelés is szuper, na meg viszonylag sokáig is tart, pedig minden este 2 pumpálásnyit teszek az arcomra. Egyetlen negatívum, hogy a még kissé zsíros bőrömet is szárítja annyira, hogyha 10 percen belül nem folytatom a rutinomat, akkor érzek egy minimális húzódást az arcomon. Egyébként nem vészes, sőt imádom azt a tiszta és puha érzetet a bőrömön a lemosása után.
Egyelőre van még más arctisztító a kívánságlistámon, de ez van olyan jó, hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

vkata96

2019. március 31.

Több Balea arctisztító termék is van, amit ki akartam próbálni, most ez jött velem. Az összetevői egész szépek, bár elég sok benne az illatanyag. Egyébként tetszik az illata, olyan kicsit, mint a naptej, szóval ilyen nyár feelinget ad :D Ez a 150 ml nagyon sokáig elég, már vagy egy hónapja használom és alig fogyott belőle, pedig mindig 2-3-at pumpálok belőle. Annak ellenére viszont, hogy glicerines, én kicsit úgy érzem, hogy szárít. Pattanást, vagy irritációt nem okozott. Egynek jó, de szeretnék végre olyan arclemosót találni, ami egyáltalán nem szárít. Elhasználgatom majd, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

marsala

2019. január 23.

Double cleansing második lépéseként használom, meg vagyok vele elégedve. 2-3 pumpálásnyit szoktam használni, picit mintha gyorsabban fogyna. Nekem nem szokott csípni ha a szemembe kerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

nhajni

2019. január 10.

Kb. 2 hete használom csak este arctisztításra, Foreo Luna arctisztító készülékkel. Nekem eléggé szárítja a bőröm, nagyon húzódik utána az arcom. Azonnal krémeznem kell utána. Szembe kerül csíp, így érdemes óvatosan bánni vele. Viszont az illata tetszik! Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice