Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alapos és különösen kíméletes arctisztítás: a mandulavirág kivonatot tartalmazó, krémes textúrájú arctisztító hab kényezteti és ápolja a bőrt. A B5 provitamint tartalmazó formula megvédi a bőrt a kiszáradástól és csökkenti a bőr feszülő érzetét. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

fanni81

2019. december 4.

IMÁDOM , nagyon tetszik az egész kiszerelés és a hab állaga is , kellemes a használata ,megfelelően tisztít .
Pattanásos bőrre ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Pattanásos bőrre ajánlom.

GKrisz

2019. szeptember 30.

Most passzoltam tovább. Elvileg az én bőrtípusomra és bőrproblémámra van szabva, ehhez képest számomra katasztrófa volt. Húzódott tőle a bőröm, kiszárított, kiütéseim lettek, kipirosodtam tőle. Helyenként (nem egészséges hatású) fényes lett az arcom (polírozott hatású hülye fénynek hívom). A parfüm elég gáz, hogy túlérzékenyeknek fejlesztett termékben szerepel. Nem értékelném le ennyire, ha nem az én bőrprofilomra lenne kiírva és ha pont nem a szárazságot és az érzékenységet fokozta volna. Ha csak szimplán kiporosodtam volna tőle már nem lennék pipa, mert kevés terméket tolerál a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

nori145

2019. szeptember 15.

Egyszerűen imádom.Ez a pumpás megoldás tetszett meg benne elsőre.A zöldet és a kék társát is kipróbáltam már,de azok egyáltalán nem tetszettek. Ez a rózsaszín viszont tökéletes,nem zsírosít nem húzódik tőle az arcom.Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Bettina1984

2019. augusztus 31.

3 napig bírtam csak használni.
A homlokom zsíros, az arcom és a T vonal száraz lett tőle.
Vízhiányos, érzékeny bőröm van.
Kéz mosásra talán jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

3 napig bírtam csak használni.
A homlokom zsíros, az arcom és a T vonal száraz lett tőle.
Vízhiányos, érzékeny bőröm van.
Kéz mosásra talán jó lesz.

Yette

2019. augusztus 1.

Kifejezetten tetszik a kiszerelés. Kíméletesen tisztít, bár egy enyhe húzódást érzek a bőrömön a használata után.
A sminket szépen leszedi de a szempillaspirállal már nem bír el.
Nagy szívfájdalmam hogy a pumpája körülbelül a használat felénél elromlott, így minden egyes nyomás után fel kellett húzni.
Maga a kiszerelés tetszik , de szerintem még szétnézek az ilyen arctisztítók piacán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

A sminket szépen leszedi de a szempillaspirállal már nem bír el.

Effi

2019. július 23.

Eddig a kék színűt használtam, aztán elkezdte szárítani a bőrömet, akkor váltottam erre. Nagyon illatozik, engem a Nivea dezodorra emlékeztet, kellemes, de kicsit sok ez az illat. A dolgát teszi szépen, szárítás nélkül. Habja lágy, krémes, egy pumpálásnyi elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

summerrain

2019. július 11.

Jó volt, bár az én ízlésemnek kicsit túl illatosított, illetve találtam kímélőbbet (érzékeny bőröm van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

citromkrem

2019. július 7.

Kíméletesen tisztít, nem szárít és sokáig tart egy flakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Kíméletesen tisztít, nem szárít és sokáig tart egy flakon.

tyukanyo

2019. június 1.

Nekem nagyon bevált. Zsíros bőröm van, és nagyon jól esik, hogy tényleg ilyen alaposan tisztít. Gyönyőrűen leszedi a szemsminket is, és nem csíp, és csak egy lehelletnyi festéket kell utána eltávolítani micellás vízzel. Nekem nem okozott irritációt, nem lettem tőle pattanásos sem, pedig nagyon féltem tőle.
Miután ezt használom jobban igényli az arcom a hidratálást, szóval hiába nem csíp, lehet nem a legóvatosabb, legkíméletesebb lemosó :D De hajlok rá hogy ezt vegyem újra, mert nagyon felfrissít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

JErzsi

2019. április 15.

Egy olcsóbb árkategóriás, gyengéd arctisztítót kerestem és egy kis keresgélés után rátaláltam erre a CSODÁRA!!
Amióta megvan alig kell használnom sminklemosót. Egyszerű, hétköznapi sminket tényleg maradéktalanul eltávolít, irritáció nélkül. Ha véletlen belemegy a szemembe semmit sem érzek, el se hiszem komolyan .:D
Emellett nagyon tetszik a hab állag és hogy nem csikorgóan tisztára mossa az arcom, használat után egyáltalán nincs húzódás.
Az összetevők nagyon szépek és az ára is baráti.

2019.02.26 UD.: Mostanában a pumpája kicsit rosszalkodik és képes beragadni, pedig finoman bánok vele. Néha kicsit zavaró, hogy használat után helyre kell tennem a fejét, de annyira jól teszi a dolgát, hogy ezért nem tudok pontot levonni.

2019.04.15 UD.: A szívem szakad, de sajnos muszáj lepontoznom, ugyanis egyik napról a másikra megromlott :O Büdös, savanyú szaga lett úgyhogy rögtön repült, pedig csak félig használtam el és megnéztem 2020. szeptemberben járt volna le csak a szavatossága. Óriási csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Az összetevők nagyon szépek és az ára is baráti.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol