Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2012. február 11.

Kategória:   Tusfürdők

Pipacs

2012. június 28.

Imádtam ezt a bőrradírt! Nagyon jól radíroz, és isteni az illata! Annyira sajnálom, hogy már nem lehet kapni.. Ha tudtam volna, bespájzolok belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

ancsibancsi

2012. május 22.

Nagyon jó volt benne, hogy nagyobb radírozó szemcséket tartalmazott. Én az ilyeneket szeretem, érzem is vele, hogy radírozza a bőröm, nem csak simogatja. A kis barna szemcsék olyanok voltak benne, mintha a kókusz héjából lettek volna. Hidratálta is a bőrt, kellemes illata volt. Én sem látom már sajnos sehol, kár pedig messze a legjobb testradír volt, amit használtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

matsek

2012. április 29.

Imádtam, de sajnos eltűnt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Imádtam, de sajnos eltűnt :(

Mo0nlight

2012. március 5.

A fene egye meg, hogy ha megszeretek egy terméket, tutira kivonják a forgalomból! :( Ami helyette van, annak az illata meg sem közelíti ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

musztafa

2012. február 28.

Én ezt is, mint az összes balea radíros tusfürdőt imádom. Nagyon jól radíroz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Én ezt is, mint az összes balea radíros tusfürdőt imádom. Nagyon jól radíroz!

morning_glory

2012. január 14.

Érzékeny bőrre nem ajánlom, nemcsak kipirosodik tőle, de szárítja is. Kár, mert amúgy jól radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 14.

szaniblue

2011. december 11.

Nagyon jó volt az illata és tényleg puha lett a bőröm utána. Mindig Baleás bőrradíros tusfürdőket szoktam használni. Az összes nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

málnamánia

2011. december 10.

Mindig figyelek arra,hogy legyen otthon bőrradíros tusfürdőm. Baleás mindig van otthon,néha beújítok más fajtát is. Ezeket viszont nagyon szeretem. Gyengéden radíroz,és tényleg eltávolítja az elhalt hámsejteket. Az illata nem a legjobb, volt már amelyiknek jobban tetszett. De nem ez elsődleges szempont nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

pecsiseg

2011. október 12.

Szárít, testápolót kell utána használni. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 12.

Szárít, testápolót kell utána használni. Az illata nagyon finom.

vador

2011. október 4.

Tetszett az illata, hogy jól radíroz, de mégsem smirglizi le a bőröm, de a mellkasomon kis piros foltok jelentek meg és szárított, szóval érzékenykedő bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol