Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Szappanok

Macilány

2019. augusztus 31.

DM-ben bóklászva lettem figyelmes rá h 2 sor is üresen tátong egy árválkodó utolsó darabbal, mi lehet ez,amit úgy visznek mint a cukrot (?) Megvettem, kipróbáltam és ez tényleg egy csodaszer!!! Selymes, krémes habú, utána, mint ha testápolóztam volna!Alig tudok kiszállni a zuhany alól. Kevés az 5 csillag :) Biztos nem veszek többé drága tusfürdőket! 200.- nem pénz érte!!

Jelentem 3 hét elteltével sikerült az egész családomat megfertőzni vele :) Nővérem lecserélte rá az arclemosóját, párom is elgondolkozott, hogy ezzel fog fürdeni, mindenki csodálva használja. Féltem tőle, hogy hamar fog fogyni, de még csak a szappan felénél járok.
Ami a leghihetetlenebb számomra, hogy ebben a téli időben még nem kellett kézkrémet beszereznem mióta ezzel mosok kezet.

Update: Mióta visszatért a polcokra az új kiadás, számomra nagyon szúrós szagú lett. Nem tudom mit műveltek vele, de nem bírom használni az arcomra, szinte fojtogat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 19.

Sminkecsetek tisztításához vásároltam meg, kipróbálásra. Korábban a babasampon+pici olíva olaj mixet használtam, ill. a sampon+pici ecetben "előáztatást" követő tisztítást. Összehasonlítva: egyszerű a használata, hiszen néhány körözés a szappanon, folyóvíz alatti öblítés, amíg a víz tiszta nem lesz. A végeredmény viszont a természetes szálú ecseteknél másabb, a barna szálú ecsetek bár tiszták, de kicsit szürkésebbek lettek, mint a korábbi procedúrával. Ezért inkább maradok a jól bevált módszereim valamelyikénél, azokkal számomra meggyőzőbb a végeredmény.
A szappant meg elhasználom eredeti funkciójára, vagy ruhák mosás előtti előkezelésére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 19.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. július 14.

Nagyon jo illata van, tenyleg a tisztasag jut rola eszembe. Nem szarit. Viszont a kulseje eleg erdekes, atlatszo az egesz szappan, es amolyan muanyag hatasunak latszik, es nyalkasodik nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 14.

lolkabolka

2019. május 6.

Update: "új" címkével ellátott a dm polcain, gondoltam megújult. Gyorsan lekaptam vagy hármat a kosaramba. Nagyon friss, tisztaság illata van, ez új illat és az előzőhöz képest tartósabb. Sokkal jobb összetevő listája van. Bevált kézre, testre, nyáron még jobb lesz. Nagyon ajánlom. Marad az 5 csillag.

Egyszerű, tiszta, natúr. Baráti áron kapható (189.-)Az esti zuhanyozáshoz szoktam használni néha, ill. állandó kézmosásra. Teljesen rendben van, azt adja amit ígér. Persze ne "púdereshabvarázs" illatot várjunk tőle. Azt nem itt kell keresni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Sminkes ecsetek es kiegeszitok tisztitasara kivalo! De termeszetesen kezre es arcra is. Nagyon jo termek! Es az ara is kivalo!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Andi888

2018. június 14.

Tökéletes, mindig van itthon, bár én alapjáraton folyékony szappan párti vagyok, de párom imádja az ilyen sima szappanokat. Nem szárít, pont jó. Az ára pedig külön öröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Gardana

2017. október 24.

Ez egy marhajó szappan,kevés pénzért!:)
Enyhe az illata,szolid a habja és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Ez egy marhajó szappan,kevés pénzért!:)
Enyhe az illata,szolid a habja és nem szárít.

little.shana

2017. július 11.

Pár napja használom, finom enyhe illata van, kellemes a habja használat közben. Elsőre megfelelően gyengédnek tűnik, a hátamra vettem a nyári izzadságtól kijövő pattanások ellen, még nem tudom beválik-e, de egyelőre bizakodó vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Unicorn

2017. április 9.

Bátran ajánlom 200.-ért mindenkinek, én főleg arctisztításra használom, mert szerintem a szappanok sokkal hatásosabbak mint az arclemosók. (Legalábbis nekem:D ) Mivel utána jól bekenem az arcom a szárító hatása nem érdekes. Bár szerintem ez a szappan minimálisan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Cunii

2017. március 13.

Ezt a sampont az ecseteim mosására vettem meg és nagyon jól teszi a dolgát, még a beautyblenderből is gyönyörűen kiszedi az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.