Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Fürdőtermékek

sabrirory

2014. január 5.

Eperpudingra hasonlít a színe:) finom virágillatú, ez sem szárít, mint a többi ilyen sem :) ő még benne az újravevős kategóriában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

sziszoka

2013. október 4.

Szerelem első használatra.Tegnap próbáltam egy jó forró fürdő kíséretében.Nagyon jól ellazultam tőle,tényleg mintha újjászülettem volna. :-)Nagyon bejön az illata is,bár kicsit féltem,mert nem tudtam a zacskón keresztül megszaglászni.Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14720, CI 14700

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)