Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2013. március 26.

Kategória:   Fürdőtermékek

Bodzavirág-kivonatot és tengeri ásványi anyagokat tartalmazó, gyümölcsös grapefruit illatú fürdősó.

LanaWattson

2016. szeptember 11.

Az illata finom, de nagy kádban ez sem igazán érezhető. A vizet szép sárgára festi, különösebben nem érzem, hogy a bőrömön bármi változás volna, de relaxálni benne, elmerülni éppen jó!
Lehet, hogy kisebb kádban hatásosabb volna, két adagot még nem borítottam bele a vízbe, majd lehet, hogy megpróbálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

sabrirory

2014. január 5.

Egynek elment,fincsi illata van és szépségesen sárga színe. A barátom is nagyon élvezi a fürdőzést vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Hoagirl

2013. november 29.

Kellemes az illata és szép színűre festi a vizet. Különösebb ápoló hatása nincs, de én személy szerint nem is ezért használom, inkább csak a relaxálás és kényeztetés érzete miatt. :) Külön jó pont hogy olcsó, könnyen elérhető és praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

csibeeeh

2013. november 10.

mint ahogyan encimokus is írta, citrusos illata van, és sárga lesz tőle a víz. egy párszor már újravettem :) nagyon szeretem a fürdősókat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

encimokus

2013. május 1.

Finom, citrusos-édeskés illat, narancssárga színűre festi a vizet. Minősége olyan, mint a többi balea fürdősónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional