Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. december 7.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló szövetmaszk hialuronnal és eukaliptusz kivonattal.

Nis

2021. július 16.

Cuki volt a minta és amire kellett, relaxálni és feltöltődni tökéletes volt, de csak addig éreztem a hatását, míg rajtam volt, utána nem volt a ragyogó és feltöltődött bőr érzés, mint más maszkoknál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Zsankaa

2021. március 26.

Még akkor vettem ilyet mikor nem foglalkoztam annyira az összetevőkkel, inkább a "külsőségre" mentem. A bőröm ideig óráig tényleg hidratáltabb lett, de mást nem vettem észre, ráadásul összevissza folyt és csúszkált az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

spavanilly

2021. március 21.

Nem egy "must have" darab, és valószínűleg nem is én vagyok a célcsoport ezzel a mókás mintával.
Kellemes az illata és bőven tartalmaz "anyagot" a maszk. Inkább hűsítő, mint hidratáló hatású.
499,-ért landolt a kosaramban, de vettem volna inkább egy Balea tusfürdőt az árából...
/Hiába, aki kíváncsi, az tesztel:) /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

/Hiába, aki kíváncsi, az tesztel:) /

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Phytic Acid, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Inositol, Saccharide Isomerate, Propanediol, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.