Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   3 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Elizabeth, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   3 x 2 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsav tartalma és speciális hidratáló összetevője extra adag hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek pillanatok alatt. A Balea Beauty Effect zselés párna belülről párnázza ki a kisebb ráncokat, fokozza a bőr feszességét és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez. Azonnali hűsítő hatása csökkenti a duzzanatokat, és segít megszüntetni a bőrszárazság okozta szemkörüli ráncocskákat.

Kingus23

2019. augusztus 30.

Nem tapasztaltam nagy,számottevő változást,így nálam nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nem tapasztaltam nagy,számottevő változást,így nálam nem újravevős

csill87

2019. július 14.

Nem hiszem hogy újravenném. Egy kiadós alvás tényleg többet segít. Kicsit simít persze, de szerintem száraz a kis tapasz, nincs benne elég anyag, kispórolták. Nem ez az első szemtapasz amit használok, de eddig ez jött be a legkevésbé azért 3 pont mert nem irritál, és azért valami kis keveset csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Ziggytwig

2019. július 6.

Nem tudom, hogy azon kívül, hogy nem csíp és nagyon jól hidratál, mit tudhat meg egy ilyen párna, de elôbbieket hozza. Nekem bejön, és tènyleg elèg olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Martu0508

2019. június 11.

Két csomaggal elhasználtam és sajnos egyiknél sem tapasztaltam semmi különöset, inkább a tudat volt bennem, hogy valamit tettem a szemkörnyékemért. Pozitívum, hogy nem tapasztaltam irritációt, nem volt kellemetlen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

katalinmester13

2019. május 25.

A termékleírás minden szava igaz. Ezenkívül könnyű felhelyezni, a helyén marad végig. Mosogathatok, tévézhetek. Inkább reggeli, alkalom előtti használatát javaslom. Esti alkalmazásnál reggelre elmúlik a hatás. Sokkal drágább termékeket is próbáltam már. Meg sem közelítik ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

FashionAddict

2019. április 29.

Tökéletes!!! Extra világos és érzékeny a bőröm, karikásak a szemeim reggel nem kicsit, de ez egy csodaszer! Én egy órát hagyom fent, amíg a bőröm be nem szív minden nedvességet, illetve 3 egymás utáni napon használom havi 1x. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Annie4

2019. április 23.

Ez az első szem tapasz amit kipróbáltam. Sötét karikáim és a sok-sok nevetéstől kialakult apró ráncaim miatt vettem meg. És azt hiszem nekem újravevős! Csak 15 percem volt a tapaszra, de a karikám is halványodott picit és a nagyon apró ráncaimon is segített. A szememet nem irritálta, pedig nagyon közel tettem fel. Az ára ha jól emlékszem több volt mint itt írják. A negatívum, hogy sok szemét keletkezik, ugyanis a dobozban mint a kis krém minták kettesével külön vannak csomagolva a tapaszok és még azon belül is két átlátszó kis lap között vannak. Biztos meg van az oka, gondolom. A koreai változatot is lehet ki fogom próbálni, de megmondom őszintén jobban szeretem azokat a termékeket amik megbízható helyről származnak. Az árával nincs bajom, mert nem használom minden nap, bár örülnék ha kiadnának egy tégelyeset is amiben több tapasz van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

dunaimano

2019. április 12.

Jó vélmények alapján úgy gondoltam, ez egy tökéletes termék arra, hogy az eye padekkel megismerkedjek. Nem vártam tőle sokat, némi hidratálást, a fáradtság jeleinek enyhítését. Sajnos semmi ilyesmit nem kaptam. A használati útmutató alapján alkalmaztam mind a 3 adagot. Párom szerint a karikáim sötétebbek és ijesztőbbek lettek. Szerintem annyira nem volt vészes, de tény, hogy gyengén teljesített. Ismerkedés szempontjából nem volt rossz, de legközelebb koreai vonalon próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

umpalumpa

2019. március 19.

19.02.20.:
Elég jó kis tapasz, kár, hogy csak ennyi van egy dobozban.
Fura, de tényleg hűsít kicsit, valamennyire csúszkál rajtam. Ha nagyon feltolom a szemem alá, akkor még jobban felcsúszik, ha lenézek, szóval erre ügyelnem kell. Hidratál, feltölt, azonnali hatás. Azt nem tudom leviszi-e a duzzanatot, mert nekem inkább a szemhéjam püffed fel reggelente, oda meg nem tudom tenni, sajnos. Bár, lehet, hogy egyet hosszában kettévágok és kipróbálom :D.
Szereztem koreai tapaszt, ami sokkal gazdaságosabb(30 db, kb. ennyiért), meglátom majd azzal összehasonlítva melyik győz.

Friss: Korea nyert. Ez ahhoz képest egy vacak, mert sokkal merevebb, sok a szemét a rengeteg csomagolás miatt és csak néhány darabot kapsz (ellenben a másik 30-as kiszerelésével) ugyanazért az árért. A koreai puha, jól illeszkedik, az összetevői és a hatása annak is megfelelő, ha nem jobb. Még egy csillagot elveszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

19.02.20.:
Elég jó kis tapasz, kár, hogy csak ennyi van egy dobozban.

fagas

2019. március 18.

UD.: Ma vettem egy újabb dobozza, egy százassal emeltek időközben az árán. Lassan átlépi nálam a tűréshatárt!!:-((

Még a múlt nyárom próbáltam a márka csipkemintás verzióját, nagy különbséget nem tapasztaltam a kettő között. Az is elég jó volt, ez is szépen felébreszti a bőrömet, hűsít, valamennyire hidratál is. Az ára ezért a 3 párért túlzó véleményem szerint, és a sok kidobandó "mellékessel" sem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.