Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   3 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Elizabeth, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   3 x 2 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsav tartalma és speciális hidratáló összetevője extra adag hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek pillanatok alatt. A Balea Beauty Effect zselés párna belülről párnázza ki a kisebb ráncokat, fokozza a bőr feszességét és hozzájárul a ráncok mélységének csökkentéséhez. Azonnali hűsítő hatása csökkenti a duzzanatokat, és segít megszüntetni a bőrszárazság okozta szemkörüli ráncocskákat.

kau

2021. augusztus 31.

Teljesen impulzív vásárlás eredményeként hoztam haza a DM-ből, épp egy kis otthoni kényeztetésre vágytam.
Kellemesen hűsített, és frissítette a tekintetemet, amikor nagyon fáradt volt a szemem, de olyan "hűha" eredményt egyik alkalommal sem ért el. Ár-érték aránya miatt 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

evelinbardos

2021. július 6.

Már többször újravettem! Genetikailag pufis és karikás a szemem, tehát csodát egy terméktől sem lehet várni. Hűtőben tartom, nagyon kellemesen hűsít, csökkenti a puffadást és kicsit fel is tölt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

AventurinAnimo

2021. április 14.

Ezelőtt semmit nem használtam a szemkörnyékem ápolására, majd egyszer betévedtem a DM-be és gondoltam kipróbálom.
Kellemes meglepetés volt, ugyan csodát nem tesz, de rövid időre (max. egy napra) képes feltölteni a szemem körüli kis ráncokat (szemüveges vagyok, de valószínűleg erősebb lencsék kellenek mert egyre többször hunyorgok, ami miatt elkezdtek megjelenni a kis ráncok)
Hűsít és kellemes "wellness" élményt ad.
Heti 1x használom, nekem ez egy újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Hűsít és kellemes "wellness" élményt ad.
Heti 1x használom, nekem ez egy újravevős termék.

somebodyfromthemoon

2021. március 25.

Sajnos sokszor előfordul velem, hogy ramatyul alszom, és bedagadt szemekkel kelek, illetve 25 éves korom ellenére olyan mély ráncok ülnek ilyenkor a szemeim alatt, hogy szörnyű tükörbe nézni. Na, ilyen alkalmakkor teszem fel ezeket a kis tapaszokat egy fél órára, és hihetetlen, hogy hogy leviszi a duzzanatot, a ráncokat pedig feltölt, így még utcára is ki merek menni :D Nekem nagyon hatásos, úgymond tűzoltásra jó termék :) irritációt sem okozott. számomra megéri az 5*-ot teljesen, szerintem hozza amit el lehet várni egy ilyen terméktől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

anetta.filip

2021. március 10.

Három csillagot kap, mert nem árt, de nem is használ. Kíváncsiságból vettem meg. Egy kis Spa élményt nyújt, de semmi több, hidratálása nincs, vagy nem számottevő. Természetesen nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

pont

2020. december 29.

már nagyon régóta használom, de valamiért még nem véleményeztem, pedig szeretem és rendszeresen újraveszem.
azt ugye senki nem várja, hogy egy szem alatti párnától majd 10 perc alatt elmúlnak a ráncok meg a karikák? ilyesmi nem fog történni, viszont nekem kifejezetten jó érzés az a kis hidratálás és hűsítés, amit nyújt. hűtőben szoktam tartani, így tényleg jó hideg lesz és ugyan csodát valóban nem kell várni, de jó érzés használni és puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

szaboszilvia28

2020. december 8.

Egy nagyon picit feltölti a ráncokat, hűs érzetű, nem csúszkál, de kábé ennyi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

TBianka

2020. október 19.

Ártani nem árt, de nem is használ. Semmi pozitív változást nem láttam a használata után. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

kismadár

2020. szeptember 24.

Gyorssegélynek jó! Hűsít, frissít, könnyű használni, a helyén marad, nem csúszkál. Kellemes viselni, de látványos hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Kamea

2020. augusztus 19.

Sötét karikáim nincsenek a szemem alatt, csak apró ráncocskáim. Illetve állandó reggeli szempüffedtséggel küzdök, ami a délelőtti órákban hagy csak alább. Gondoltam, így ötvenen túl rásegítek időnként a szemránckrémre, illetve abban reménykedtem, hogy hatással lesz a szempüffedtségemre is. Na, annak nem használ. Azonban nagyon szépen feltölti a szem alatti apró ráncokat, és szinte kifeszíti a szem alatti és környéki bőrt.
A párnácskák könnyen megtapadnak az arcbőrön, nyugodtan lehet közben tevékenykedni otthon. Érdemes akár egy fél órát is a bőrön pihentetni. Az én esetemben valamilyen program előtt van csak értelme használni, ugyanis amikor este, lefekvés előtt raktam fel, reggelre már nem láttam az eredményét.
Elmókázok majd időnként vele, jó kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Elmókázok majd időnként vele, jó kis termék!

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.