Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Testápolók

A napi speciális táplálás az igénybevett bőrnek. A kellemes, lágy formula válogatott ápoló olajokat tartalmaz (jojoba, homoktövis). Gyorsan beszívódik.

Colormonkey

2021. január 31.

Eleve ezzel az illattal csak imádni lehet. Három órája használtam, és még mindig érzem. Ez egy folyékony olaj, ami könnyen beszívódik, nem ragad, és nagyon jól hidratál. Háromszor ennyiért is megérné.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

lizuka122

2020. november 25.

Szívesen használgattam, tetszik az olajos formula, könnyen gyorsan beszívódik. Hidratáló hatása sem rossz. Illata kifejezetten kellemes. Jólesett használni, de már nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 25.

lZsuzsi

2020. november 20.

Teljes mertekben beszivodik a borbe, jol hidratal. Szivesen hasznalom, lehetseges hogy ujravevos lesz. Ez a termek dobbentett ra hogy mennyivel jobb olajokat hasznalni a borre mint kremeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Szanszi

2020. november 17.

Ez egy KrémMániás vásárlás volt, igazából semmi szükségem nem volt rá(mint általában a többi hasonló dologra 🤪). De ez HIHETETLEN jó kis cucc! Nincs is olajos érzés utána, az illata nagyon finom. Még másnap is érzem, hogy finom puha a bőröm. Nagyon elégedett vagyok, szuper kis testápoló! Ennyi pénzért érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

vmarti

2020. november 10.

Hát ez valami CSODA! Véletlenül próbáltam ki mert a saját olajam elfogyott de nem akartam újravenni mert itt volt ez, ami a nővéremé és másnapra olyan gyönyörűen táplálta a bőrömet,mint még eddig semmi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

juud30

2020. október 28.

Testápolóba szoktam keverni, és úgy használom. Nagyon jó illata van, szuperül hidratál, és lassan fogy, kb. fél éve van meg, és még szinte teljesen tele van. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Rozsaszinponilo

2020. szeptember 7.

Csodálatos termék!
Kiadós, jó a kiszerelése, kényelmes pumpás adagolója van.

A beltartalomnak pedig lenyűgöző ereje van. A karomon levő csúnya szőrbenövések utáni heget 2 használat után nagyon szépen halványította, de a legmenőbb, hogy 3 hét rendszeres (=minden este kenem) használat a combomon és a popómon levő striákat is nagyon elhalványította.
Egyáltalán nem tapasztaltam volna, hogy zsíros érzetet hagy a bőrön, sőt, pillanatok alatt beszívódik, és testápolóval összemixelve is jól felturbózza a krém hatását.

Balea szépségolajat mindenkinek! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Csodálatos termék!
Kiadós, jó a kiszerelése, kényelmes pumpás adagolója van.

Balea szépségolajat mindenkinek! :D

2020. augusztus 14.

Hihetetlen, hogy ilyen szuper dolgot ennyi pénzért árulnak! Olyan szépen halványítja a hegeket az arcomon, hogy nem győzöm csodálni, és a kombinált bőröm se zsírosodik tőle a T zónában. Boztos újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Nyár elején vásároltam, imádom. Este fürdés után használom, mindig várok pár percet az öltözéssel és így szépen beszívódik. Az adagolója nem praktikus mivel eleve nehezebben lehet lenyomni (pláne olajos kézzel nehézkes) de a hatást és az árat összemérve így is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

babszem81

2020. július 20.

Testápolóktól mindig is viszolyogtam. Lezárták a bőrlégzést, ragadtam tőlük, csak ültek a bőrömön. Borzalom. Csak egy 15-20 évvel ezelőtti Garnier vált be. Juhar illata volt. Jó néhány, számomra mindig is idegen érzetű testápoló eredménytelen próbálása után fordultam az olajokhoz. Testolaj, arcolaj. Ezek többnyire természetesek. Ennek az illata elvarázsol! Tartósan érezhető a bőrömön, sűrűn szimatolom. Kicsit hígabb állagú, jól terül, így gazdaságos. Közepesen hidratál. Pumpálója lencsényi mennyiséget ad, ezért jó párszor meg kell nyomkodni. Ha elfogy 1x ez a rengeteg olaj, remélem még kapható lesz, mert tutira újravevős. 🥰 Imádlak Balea!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil