Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Kategória:   Testápolók

A napi speciális táplálás az igénybevett bőrnek. A kellemes, lágy formula válogatott ápoló olajokat tartalmaz (jojoba, homoktövis). Gyorsan beszívódik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sabell

2022. május 1.

Ár-érték arányban szuper termék. Szolid, finom illattal. Rajtam szépen beszívódik, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

noemii

2022. február 4.

Szeretek olajakat használni, de ez nem vált be. Hiába nagyon száraz a bőröm, szinte semmi nem szívódott be a termékből. Sem vizes sem száraz bőrön nem működött jól, végül testápolóba keverve használtam el. Nem igazán hidratál, a csomagolás nem praktikus, én első használat után áttöltöttem egy másik üvegbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

dreammiyss

2022. január 16.

Nem vált a kedvencemmé. Sokat kell használni belőle, masszírozásra szinte alkalmatlan. Most már csak a lábamra használom esténként, így el fog fogyni, viszont nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

csvik

2021. november 22.

Az itt olvasott vélemények alapján gondoltam hogy megér egy próbát. Sajnos csalódnom kellett. A pumpa nem működik jól, akadozik és többször kell pumpálni, hogy elegendő mennyiség landoljon a tenyeremben. A karomon igen száraz a bőr, néha hámlik is, amit testápolóval jól tudtam kezelni és reméltem hogy ez az olaj sokat fog segíteni. De nem segített, csak még rosszabb lett, reggel és este is be kell kennem hogy nézzen ki valahogy. Nagyon szárít, egyáltalán nem táplál és selymes sem lesz tőle a bőröm. Elhasználom ha már megvettem, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

bezzeg.boglarka

2021. szeptember 27.

Imádom, régóta használom. Nem a ragacsos-csúszos masszázsolaj, hanem beszívódik, szépen rendesen. Oké, nyáron így is leizzadom, hiába szívja be, de akkor mindent IS leizzadok magamról. Az illata nagyon jó. Régebben használtam közvetlenül szolárium után is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

molnaradrikaa

2021. szeptember 1.

Én alapvetően nem szeretem az olajokat és semmi nehezen szívódó tömény testápolót. Zuhanyzás után még vizes bőrre kenem fel, így könnyű eloszlatni, aztán pár perc múlva törölközöm meg. Extra puha tőle a bőröm és nyáron így testápolóznom sem kellett pedig elég száraz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

merike3

2021. június 28.

Ajánlás alapján vettem meg még korábban és örülök, hogy így tettem. Teljesen jól teszi a dolgát. Számomra nem ragacsos, kellemes érzést ad, jól ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

niki123

2021. június 28.

Teljesen impulzívan, vélemények ellenőrzése nélkül vettem meg, mert nagyon szimpatikus volt a boltban és nagyon kedvezményes áron volt, így úgy voltam vele, hogy ha rossz is, akkor sem egy nagy pénzkidobás. Nekem abszolút pozitív csalódás volt. A bőröm ragyogó, ápolt, el sem tudom mondani, mennyire szép és hidratált. Nekem nagyon bejött karomon, lábamon egyaránt. Mivel épp van egy kis lakó a pocakomban, néha a megszokott striák elleni pocakkrém helyett is ezt használom. Arcra, hajra nem próbáltam, de már ígyis 100%, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. május 22.

Tudom hogy body oil... DE untam már hogy nem találok olyan olajat a hajamra, ami nem tömény szilikon lenne. Ebben végre nincsen és egy pumpányival már puha, fényes hajat tudok varázsolni. Azóta kedvenc hajolajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 22.

aquana

2021. március 30.

Viszonylag vizes állagú, enyhébb illatú testápoló olaj. Nem nagyon tudok belekötni. Olcsó, gyönyörű lesz tőle a bőröd, nem ragad - ennyi pénzért simán ötös. Én speciel a vizes állagot annyira nem szeretem, de ez 100% személyes preferencia, ha valakit nem zavar, akkor bátran vegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil