Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. március 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Szépség olaj, különösen a hegek, csíkok és száraz bőr ápolására. A könnyű, nem zsíros formula, jojoba olajjal gyorsan beszívódik, értékes nedvességgel ápolja a bőrt. A bisabolol, körömvirág és kamilla kivonat pedig védi és táplálja a bőrt.

Rendszeres használatával bőrfeszesítő hatása van, megvédi a bőrt a kiszáradástól.

writa

2017. augusztus 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, úgy tűnik az utolsó darabok egyikét :( Pedig elégedett vagyok vele, gyanta maradékok eltávolítására is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

x

2017. június 30.

Gazdag állaga ellenére gyorsan beszívódik. Nekem a szagával semmi problémám nincs. Remekül hidratál, és tekintve, hogy milyen nehéz olyan terméket találni, ami hidratál is és hamar be is ivódik a bőrbe, max pontot érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

sisterhood

2017. március 23.

De, sajnos gyártják. Ősszel vettem terhességi striák ellen, de sajnos nem tudom, hogy használt volna-e,mert annyira büdös volt, hogy nem bírtam használni. Nem csak engem, de a ruháimat, köntösömet is büdössé tette... Nem gyógynövény-szaga van, inkább vmi avas olaj... Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Verebvivi

2017. március 18.

Striákra-száraz bőrre vettem és használt is nagyon szépen...DE....pár nap után rájöttem mi ez az orrfacsaró szag :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Nanilia

2017. február 16.

Használat után pizsama váltas... :) jól beszívódik, amikor felkened illatos, de utána....reggelre büdös mindened...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

neakardtudnihogyki

2017. február 15.

Én rendszeresen használom börombe masszirozva vagy furdovizbe nyomva kicsit... A kezdet kezdetén levő illattal semmi gond nincs, viszont tényleg az amiutan beszivodik... Konkretan rossz bűzös szoliszaghoz tudnám hasonlitani.
Viszont az ápoló hatasa és a barna bőrszín apolasara megérdemelne 5*. De nem azért furdok le szoli utan vagy kenem be magam fürdés után hogy utána ezt az égett borszagot szagoljam kedves Baleaek ez annyira nem szepseges.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Veee

2017. február 15.

Csak egyszer próbáltam, úgyhogy a hidratálásáról nem sokat tudok mondani, de az illata... Mikor a bőrödre kened semmi extra, viszont másnapra a pizsi és ágynemű valami undorító szagot fog árasztani. Kétszeri mosás után tűnt el rendesen a szag. Sajnos a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

mezespuszedli

2017. február 4.

Őrületesen száraz a bőröm (főleg a lábaim esetében), így folyamatosan keresem a nekem való csodaszert. Így bukkantam erre a Balea termékre, ami sajnos nem teljes siker, mégis pozitív élmény. Tetszik az illata, hamar beszívódik, sokáig elég és jó áron kapható. Nálam nem volt túlzottan hosszú a hatása, így keresem tovább az igazit. A téli időszak kihívás ebből a szempontból, talán egyéb évszakokban teljesen rendben lesz. 3 csillag, mert az extra extra extra száraz bőrömnek nem elég, ettől függetlenül azt gondolom, sokaknak beválhat, ha nem ilyen problémás eset a száraz bőrük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

knoemi

2016. december 17.

Striák ápolására vettem, de nem változtat rajtuk látványosan.Gyorsan beszívódik és puha bőrt varázsol, viszont az illata miatt nem a kedvencem. Nem is nyúlok gyakran érte, újra pedig biztosan nem venném. Kiadós mennyiség, én kisebb terület kezelésére használom, ami legalább fél évre elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

lhekszi

2016. december 11.

Én terhesség idejére kerestem valami olajat, amivel a hasamat kenegethetem, hogy ne húzódjon annyira a bőröm, illetve amennyire lehetséges elkerüljem a striákat. 1-2 hete használom napi rendszerességgel, hálistennek én nem vettem észre ezt a kellemetlen szagot a ruházaton, amit többen írnak, számomra teljesen semleges az illat.Elég olajos, könnyű szétoszlatni a bőrön és hidratálja a hasamat, nem akarom nap végére szétvakarni a szárazságtól..:) Striákat mennyire sikerül elkerülni az majd a végén derül ki illetve alkatilag ha valaki hajlamosabb, annál sajnos elkerülhetetlen. De alapvetően eddig bejött: olcsó és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil