Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luska, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Szőrtelenítés utáni nyugtató krém aloe vera és magnóliakivonattal

bellabloom

2016. február 1.

Vegyes érzelmekkel írom ezt most... de mindent a közösségi jóért: nem csupán borotválás utáni irritált bőrre tökéletes, de kidörzsöldt, duzzadt bőrre is. Menni nem tudtam, annyira fájtak a lábaim. Este bekentem, reggelre a duzzanat, fájdalom is eltűnt. Újravevős természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Bogiz

2015. augusztus 28.

Második tubus, nekem is bevált! Nyugtatja és hidratálja a bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Második tubus, nekem is bevált! Nyugtatja és hidratálja a bőrt!

rocksteadycat

2015. augusztus 7.

Én is szeretem, kellemes illatú, hamar beszívódik és tényleg ápol. Elmulasztja az égetős érzést is borotválás után, plusz nagyon selymes lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Luska

2015. május 31.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Szépen leviszi a gyantázás utáni pirosságot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Szépen leviszi a gyantázás utáni pirosságot!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak