Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rommie77, Módosítva: 2021. április 12.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Kollagén-komplexszel védi a hajat a hajszárító káros hatásától. Csökkenti az elektrosztatikus hatást. Ápoló hatású panthenolt és betaint tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

En041112

2022. január 23.

Nagyon szerettem legalább 5x vettem újra viszont leváltottam a kallos kendermagolajos sprayre mert valami mást is ki akartam próbálni.
Amit ír azt be is tartja nem lesz szöszös a hajam utána és nem is töltődik fel ami nagyon meglepett. És rettentő könnyű kifésülni utána a hajam. Az illata kicsit érdekes de én szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

Mia0602

2021. december 3.

Augusztus
CGM rutinban frissitésre próbáltam használni, de nekem ez a termék is csak rontott a frizurám állapotán. Szöszös hatás, sprőd tapintás az eredmény.
December
Lehet, hogy a hideg hatására vagy mert más termékeket használok, de elkezdett működni. Egy tincsem sosem akar göndörödni, de ha ezzel befújom már elindul valami. Se a szöszösséget, se a ragacsos érzést nem tapasztalom már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 3.

Augusztus
December

Anita97

2021. október 27.

Nem ragad tőle a haj, segít a kifésülésben, de a hővédő hatás nem igazán válik be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

karakumsivatag

2021. szeptember 16.

Nekem nagyon bevált. Tucatjával dobálom ki a habokat, hővédőket, folyékony hajformázókat, de ezt most el fogom használni. Ezzel pillanatok alatt formára tudom szárítani a hajam, nem ragad, nem lapít le, a hajtövet is megemeli, az illata kellemes. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Emma23

2021. április 5.

Mivel CGM szerint ápolók a hajam gondoltam kipróbálom. Viszonylag ritkán szárítom meg a hajam hajszarítóval. De nekem nagyon bejött. Akkor is használom amikor reggel fel kell frissíteni a hajamat és arra is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

hadri

2021. január 9.

Szuper termék, régóta kerestem már egy jó hővédőt, nagyon sokfélét kipróbáltam. Ez vált be a legjobban, jó az illata, kedvező az ára. Nem kell belőle sokat használni, vállig érő hajamra 2, max 3 fújás elég. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

bolgika

2020. november 29.

Az árához képest nem rossz, nem szárítja a hajam, véd a hőtől. Kicsit az illata fura de összeségében jó. Ritkán vasalom a hajamat ezért vettem ilyen olcsót, de megvagyok vele elégedve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Sugi90

2020. november 4.

Ezt a termeket a CGM-es vonal miatt vettem, de meg nem jottem ra mit csinal valojaban :D az illata jo, de jelenleg ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

d.anett89

2020. október 18.

Megvettem,de tovább is adtam. Nem hővédő. Vizes valami. Összeállt a hajam tőle. Lecseréltem,amit többen ajánlottak. Syoss keratinos hővèdő. Érezni, a különbséget

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

babszem81

2020. szeptember 5.

2020.04.08.
Egy borzalom..ezt használva a hajam felforrósodik hajszárítás közben..ez nem hővédő.😖 Sajnos a Balea jó kis hővédőjét, mióta 2 fázisúvá tették, el is rontották. Zsírosodik, összetapad az ember haja tőle. Most újra lázas hővédő keresésben vagyok, nagy szükségem lenne rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

2020.04.08.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone