Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Borotvagél áfonya illattal

Értékes összetevők ápolják és megnyugtatják az érzékeny bőrt a lábon, hónaljban és bikinivonalon.
A kellemes sima és puha bőrérzet, a friss-gyümölcsös áfonya illattal kiegészítve, elvarázsolja az érzékeket. A gazdag ápoló-hidratáló hatású formula már a borotválás alatt kényezteti bőrét.

Ella

2017. április 24.

Nekem nagyon viszketett tőle a bőröm és az állagával sem vagyok kibékülve. Nem siklott jól rajta a borotva. Az ára és az illata jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Angyalkaja

2017. január 2.

Ez volt az első borotvagélem, nekem fantasztikusan működik, bár nem erős a szőrzetem. Az illata is kellemes, nem tudom, hogy szárít-e, hisz szőrtelenítés után kenem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

orchidea8627

2016. szeptember 19.

Imádtam, ... a csomagolását. :D Annyira cuki, madaras, szép hogy öröm volt nézni a flakont a kád szélén.
Maga a "gél" nem túl masszív, testes, inkább olyan kis folyós-géles. Ennek az illata kellemes volt, de mint a többi Baleas borotvagél, ez is lerakódást okoz a pengéken és ráadásul a bőrömet is szárítja. Mindig megfogadom hogy nem veszek többet, de néha olyan szép csomaglásokat hoznak ki hogy megvesznek vele kilóra. Hát ez van... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Linda0222

2016. július 24.

Eddig ez a legjobb amit próbàltam!Ajàlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Eddig ez a legjobb amit próbàltam!Ajàlom!

Chanelbabe

2016. június 21.

Jó kis bortova gél,mindig baleásat veszek én meg vagyok elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Jó kis bortova gél,mindig baleásat veszek én meg vagyok elégedve

CataKatinka

2016. május 1.

Régóta használom, a mostani már a sokadik flakon, nagyon jó áron kapható és sokáig elég, az illata szuper és nem is irritálja a bőröm.Bármikor újravenném,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Birkin22

2016. április 27.

A funkciójának tökéletesen megfelel, kedvező árú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

A funkciójának tökéletesen megfelel, kedvező árú.

farkaskitcso

2016. március 30.

Kb mióta borotválkozom, mindig férfi Baleával tettem, abból is a géllel, de idő után berágtam, mert mindig maradt benne kinyomhatatlan adag, így nem érte meg az árát. Átszoktam egy drágább fajtára, szintén gél, szintén férfi. Majd egy ideje áttértem női baleára és abszolút bevált, utolsó cseppig ki tudom nyomni, nem irritál, nem pattogok ki mellette, nem kell belőle sok és csodás az illata. Egyet már elhasználtam ebből, jelenleg a grapefruitosat használom nagy örömmel, vidáman.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

kiszpiszok

2016. március 16.

Nagyon cuki a flakonja, már az elején megfogott. Aztán az illatába szerettem bele, és végül az állagába. Nagyon gazdaságos, tényleg borsónyit elég kinyomni belőle. Nincs érzékeny bőröm, így nekem tökéletesen megfelel. Újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

citrompor

2016. február 7.

legjobb borotvahab/gél! Elég egy borsónyit nyomni és úgy fel tud habosodni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

legjobb borotvahab/gél! Elég egy borsónyit nyomni és úgy fel tud habosodni!

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.