Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Testápolás

A jojobaolajat, avókádóolajat és biszabololt tartalmazó Balea testápoló olaj nyugtatja és bársonyossá varázsolja a bőrt.

Irish

2016. november 26.

Meghatározhatatlan illatú (de se nem kókusz, se nem vanília, mint ahogy a flakonján szerepel). Nem okozott irritációt (ez már fél siker), de hatását tekintve semmi extrát nem nyújtott.
Egyszerrre csak nagyon keveset kell belőle használni és akkor szinte azonnal beissza a bőr. Nem hagy tocsogós, fényes réteget, mint a legtöbb testolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Kinga79

2016. március 23.

Nagyon szereti a bőröm. Érdekes módon, most hogy lassan kiürül, most teljesít igazán jól. Szép, puha bőr, nekem az illata is tetszik.
Mostanában nem látom, kapható még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Mostanában nem látom, kapható még?

linkee

2015. április 13.

Az első flakonom végén járok, így a tapasztalataim a következők: viszonylag kevés elég belőle, tehát gazdaságos. A száraz bőröm nagyon szereti, önmagában nehezen szívódik be és foltot hagy a ruhán, de ez mondjuk nem is meglepő hiszen olaj...A folyamat felgyorsítása érdekében én elkezdtem semleges illatú testápolókat dúsítani vele, nekem így az igazi, mert az ő illata érvényesül, és a krémmel együtt valami mega-puhaságot kölcsönöznek a bőrnek.
Az egyetlen negatívuma, hogy ahogy fogy a flakon kezd felerősödni benne egy amolyan "műanyag" szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

2015. április 8.

Számomra egy az egyben tejbegríz-illatú lesz ahogy kikerül a flakonból és elkezdem kenni (úgy látszik a Balea a vanília-kókusz kombó vonalon nem teljesít túl jól). Ettől még nem rossz, csak nem a várt vanília-kókusz illatban tobzódom, hanem tejbegríz-illatban. Felszívódása egész jó, finom puhává teszi a bőrt, szóval a minőségére nincs panaszom,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

Rege

2015. április 4.

Nem rossz, de nem tökéletes. Az illata kissé mű (no azért nem teljesen Wunderbaum-feeling, de van valami fura mellékzöngéje), a kókusz kevésbé érződik, mint a vanília. Egész hamar beszívódik, s jól táplálja a bőrt. Nem kidobós, de nem is újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Nano

2015. március 23.

Szeretem, hamar beszívódik tényleg jól is hidratál. Én nagyon szeretem az olajokat valahogy gazdagabbnak érzem az ápolást velük, és az,hogy nem kell órákat csupaszon keringenem várni, hogy beszívódjon az is nagyon jó. Az illatát is imádom, nekem ezek a tusfürdők/testápolók mindig nagyon rövid ideig tartják az illatukat, de ez délutánig rajtam maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Zatanii

2015. február 9.

Ez az egyik legfinomabb illat, amit valaha éreztem. Ha lenne belőle parfüm vagy testpermet, gondolkodás nélkül borítanám magamra. Na jó, ez túlzás, de ez az olaj tényleg nagyon jól sikerült. Puha tőle a bőröm és ez a csodás illat sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate