Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló pitaja és tamarilló illattal, mely gyengéden ápolja a bőrt, rugalmassa téve azt. Az emulzió gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet.
Vegán termék.

zsofi7707

2018. február 10.

Az illata wow, a hidratáló hatása és az illat tartóssága már nem annyira. Nyáron használtam, igazi nyári testápoló volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

balazsdora

2017. október 18.

Megint egy jól eltalált limitált szériás testápoló a Balea-tól. Nagyon finom az illata, gyorsan beszívódik, hidratál. Jó szolgálatot tett a nyáron, kár, hogy már nem lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 18.

redheadvrouw

2017. október 14.

Erdekes, hogy amikor bejott ez a madaras kollekcio akkor megszagoltam es vissza is tettem a polcra. Nem csigazott fel.Bezzeg amikor mar alig lehetett kapni...csak ugy poenbol meg egyszer megszagoltam es jott is haza. Nagyon szeretem a sarkanygyumolcs illatat, van egy ilyen illatu Balea kezkremem es az is kedvenc lett. Ez egy picit frissebb a tamarillotol. A hidratalasa nekem megfelelo, nem szaraz a borom. Banom kicsit, hogy nem ebbol vettem kettot, hanem egy lajharosat hoztam meg haza, annak olyan semmilyen edes az illata...de ugye kellett mert lajharos.:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Herbst8101

2017. október 14.

Ha nem felejtem el s járok dm közelében mindig megveszem az aktuális limitált kiadásokat testápolókból. Nem érzékeny a bőröm semmire így ezekkel is nyugodtan kenegetem. Se nem száraz így nem kell hu de nagy hidratálás neki, amit ez nyújt pont megfelel. Jól s könnyen felszívódik, pár perc és se pizsama, se takaró, semmi nincs veszélyben tőle mert már be is issza mindet a bőröm. Az illata nem lett a kedvencem, csak emiatt nem kapja meg az öt csillagot de rossznak sem mondanám, inkább nem az én világom, ettől függetlenül nem zavaró még akkor sem ha másnap reggel is érzem magamon. A flakonját pedig szeretem, nem csak a dizájnra értem, könnyű így tárolni, mivel fejjel lefelé van nem kell küzdeni, rázogatni, hogy kijöjjön a benne lévő összes testápoló. Ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

Helene

2017. október 11.

Még pár darabot lehetett kapni ebből a termékből, így egyet vettem belőle próbaképpen. Nem tudom ki írta be az INCI-jét, de az enyémben szerepel még Mandulaolaj és Makadámia olaj. Igazából csak emiatt vettem meg, mert ez a két összetevő jó hatással van a bőrömre. Eléggé vizes állagú testápoló, de szerencsére hamar beszívódik a bőrbe és utána puha, és selymes tapintású marad. Viszont az illata nagyon erős, ami kissé zavar, és több óráig illatozok ebben az illatfelhőben. Viszont szeretem benne a sárkánygyümölcs illatát és még valami édeset érzek benne. De nem tudom mi lehet az. Gondolom az a másik gyümölcs ami a képen van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

vivienlovesit

2017. október 8.

Kellemes illata van és a termék állaga is szuper, ami nyáron/ősz elején jól használható volt számomra! ♡ Jól hidratálja a bőrt és gyorsan beszívódik. Ár-arány érték? GREAT! És a csomagolás is plusz pontot érdemel - egzotikus madarak on fleek. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Nagyon fincsi az illata, kicsit megcsömörlöttem a sok trópusi ananász illattól a nyáron ,úgyhogy örülök,hogy ennek lágyabb. A csomagolása nagyon szép, és a kupakja is sokkal jobb, mint a régebbi baleás testápolóknak, sokkal könnyebb kinyitni. A testápoló állaga kicsit hígabb,vizesebb, nyárra tökéletes. Újravenném,ha nem mindig új illatokat próbálnék ki, de örömmel használtam el egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

cooleva

2017. augusztus 30.

Nagyon visszafogott illata van, de imádom. Gyorsan beszívódik, nem marad kellemetlen érzet a bőrön. Ahogy más Balea testápolónak sem, ennek sem tart sokáig a hatása, de ezért az árért ez nem követelmény. Jövő nyárra is marad belőle szerintem, próbáljátok ki, amíg lehet:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

leja

2017. augusztus 15.

Múlt héten vettem ezt a testápolót, mert szerettem volna valami kevésbé zsírosat nyárra. Imádom! :) Az illata isteni, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet, hamar beszívódik. Sajnos limitált kiadás úgyhogy azt hiszem betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak