Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Orchidea és mandulavirág kivonattal, valamint értékes shea vajjal táplálja a bőrt.

Rure90

2016. szeptember 13.

Nyári/őszi testápoló, szeretem, nem lesz darabos tőle a bőröm, és hamar beszívódik. Kellemes az illata, talán egy picit lehetne enyhébb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Démonka91

2016. augusztus 26.

Nagyon jó az illata, selymes lesz tőle a bőröm. Könnyű krém , nyárra pont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Katalin93

2016. július 13.

Még tavasszal vettem, mert igazán illett az évszakhoz. Az illata nagyon finom, az állaga elég folyós, de ez engem nem zavar. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Az én bőröm nem szokott túlzottan kiszáradni, de azért kell neki az ápolás, és ez a testápoló tökéletesen teljesíti, ami elvártam tőle. Még most is van belőle valamennyi, tehát nagyon kiadós, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

siss

2016. július 7.

Legutóbb erre esett a választásom.Nem csalódtam benne,hozza amit ígér.Visszafogott,kellemes illata van,orchidea és barackvirág,de mégsem mondanám tipikus virágillatnak.Egy édeskés,diszkrét illat.Nem tömény,nem erős.Könnyed állaga jól kenhető,hamar beszívódik és nem ragad.Általában fürdés után testápolózok,de száraz bőrre kenve is pillanatok alatt beszívódik és nincs zavaró érzet.Kifejezetten jó érzés használni,még a melegben sem olvad le az emberről.Eredménye pedig bársonyosan puha bőr.Egy tök jó testápoló,főleg így nyáron.
Akciósan vettem 650-ért,de az eredeti árát is megérte volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Akciósan vettem 650-ért,de az eredeti árát is megérte volna.

barbyka01

2016. július 4.

Nagyon finom illata van, elsősorban ez fogott meg benne, mikor megvettem. Nekem kicsit nehezen szívódik be, de ár-érték arányban tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

noname12

2016. június 25.

Nagyon olcsó, és nagy kiszerelés, a nyári lepirulásokra pont jó. Az illata nagyon finom és visszafogott, az állaga pedig könnyen elkenhető, krémes. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

drmalna

2016. június 13.

Én szeretem, bár semmi különös nincs benne. Nem túl erős illat, nem túl erős hidratálás, pont megfelelő. Nem a legjobb a kategóriában, de ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

mucubebu

2016. május 15.

Szerettem. Nyárra pont tökéletes volt, akkor nincs szükségem annyira jó hidratálásra. Az illata is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Olív

2015. november 8.

Az illata miatt vásároltam meg, csak most kezdtem el használni, de nem tapasztaltam semmi rosszat még. Könnyen kenhető, jól beszívódik. A mínusz 1 csillag azért, mert miután bekenem magam, egy darabig eléggé intenzív illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

t.greti

2015. február 17.

szuper testápoló! vaktában vettem meg, mert eszembe jutott, hogy elfogyott otthon. illatra nagyon megtetszett, gondoltam nem lehet olyan rossz. fürdés után ki is próbáltam, és nem csalódtam! gyorsan szívódik, selymes érzést hagy maga után, nem ragad, nem tolakodó az illata, hanem nagyon kellemes lágy. nem száradt ki a bőröm egy óra elteltével sem, és reggelig is kitartott a hidratált érzés.
vajon télre is elég lesz-e a hidratálása...?

up: a vége felé már nem tetszett, fura volt az illata, és állandóan viszkettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

vajon télre is elég lesz-e a hidratálása...?

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak