Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2016. május 22.

Kategória:   Lábápolók

Gyümölcssavakkal, ureával és allantoinnal. Nem tartalmaz színezéket.

bogarka

2014. június 6.

meglepődtem az értékeléseken. szerintem tök jó :O. Nagyon sűrű, zsíros-viaszos krém, meg sem közelíti azokat amiket eddig próbáltam lábpuhítás címszó alatt. Scholl mintáim voltak, kb azok voltak ilyen hatásúak-állagúak, de azokat kb négyszeres áron adják. Most akciós a Dm-ben gondoltam itt a szandál szezon, megér egy próbát. Sokkal szebb a bőröm, sarkam ha bekenem. Pedikűröznöm persze kell mellette, nem váltja ki, de azokat a csúnya száraz részeket szépen eltüntetni és segít szinten tartani a következő lábápolásig. Nyáron ezt hetente kell, nincs mese. :) de szerintem tök jó cucc, az biztos hogy csúszkálós, szóval indulás előtt vagy nap közben nem ok, de estére szerintem tökéletes. Nekem nagyon bejön az árával együtt :))) az illatát én alig érzem :( :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Tényleg jó illatú krém, jót tesz a száraz bőrnek, hamar beszívódik, szépen puhít, viszont valóban nem tart túl sokáig a hatása. Nem kifejezetten rossz, de nem is a number1 termék.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

memyselfandi

2013. július 27.

Ebben egyetlen jó az illata. Amúgy kb. semmit nem csinál. Ezzel az erővel sima testápolóval is kenhetném a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Kmanci

2013. július 8.

Nekem nagyon tetszik az illata, olyan, mintha citrom és narancshéjjal permetezném a talpam, az én orromnak ezt nagyon eltalálták. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nem lehet csak úgy lefekvés előtt bekrémezni a lábam, mert annyira ragacsos marad a kezem, hogy muszáj megmosnom, így a fürdőben szoktam krémezni, aztán becsúszkálok a papucsomban a szobáig. Eltüntetni nem fogja a bőrkeményedést, ez biztos, viszont jobb állapotban vannak, nem olyan csúnya száraz pl. a sarkam, eddig más lábkrém erre nem nagyon használt. Nem csodaszer, de szerintem újra fogom venni. Elég pici tubus, így nem hiszem, hogy sokáig fog tartani, viszont az ára korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. július 4.

Kellemes krém száraz lábra, gyorsan beszívódik, puhítja a talpat, sarkat. Sajnos a hatása nem tart sokáig, másnapra ugyanolyan száraz a bőröm, minden este kívánja a krémet. Hamar el fog fogyni, nem kiadós. Az illata lehetne finomabb, nagyon lábkrém szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Urea