Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roseblood, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Testápolók

Bőrnyugtató krém aloe verával és magnóliakivonattal

Intenzív ápolás és könnyed érzéki illat. A bőrnyugtató hatású B5 provitamin, az Aloe Vera, valamint a bisabolol, allantoin és magnóliakivonat hidratálja és ápolja a gyantázás vagy borotválás által igénybevett bőrt.

Teokleia

2022. május 19.

Fel sem fedeztem, de vagy húsz éve - mióta szőrtelenítek - anyukám mindig ezt adta a kezembe bőrnyugtatónak. Amikor saját háztartást kezdtem vezetni, ösztönösen ezt vettem én is, és végre ránéztem az INCIre is. Mostanra kissé megváltozott a lista, az aktuális krémemben már van pl citromsav is. Ha nem lenne benne szárító alkohol - még mindig - simán kenném arcra is; egyszerű, jó kis összetevőlista. Ennek köszönhető hogy alig van gyulladt szőrtüszőm, egy kis adag is elég egy lábam szárára, gyorsan beszívódik, finom édes illata van, és sokáig elég. Nálam csodaszer ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Evelili

2022. április 20.

Epilálás után használom, hamar eltunteti a piros pontokat szép fényes lesz tőle a bőröm és puha

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

lgy22

2020. október 3.

Imadom! Sok-sok eve hasznalom mar, mindig van itthon es mindenhova viszem magammal. Tokeletesen nyugtatja a bort, irritacio nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Kitsyke

2020. július 24.

Intim reszre szoktam hasznalni, nem rossz termek:)
Kell ido mire beszivja a termeket.. nyugtatja a bőrt, de n hosszútávon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Intim reszre szoktam hasznalni, nem rossz termek:)
Kell ido mire beszivja a termeket.. nyugtatja a bőrt, de n hosszútávon

DancsiTheUnicorn

2020. július 20.

Ma használtam először, gyantázás után, de meg kell mondanom, nagyon tetszik. Furcsa színe és illata van (nem rossz értelemben), jó az állaga, könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódott és a pirosságot is hamar eltüntette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Queen16

2020. június 3.

Kellemes illat, valoban borotvalas utan jo hasznalni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Kellemes illat, valoban borotvalas utan jo hasznalni.

vszilvi94

2019. október 20.

Segít az epilálás utáni piros foltokon, az illatát pedig egyenesen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Segít az epilálás utáni piros foltokon, az illatát pedig egyenesen imádom.

KHVivien

2019. május 24.

Csodás illata van,ár érték arányban szerintem elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Csodás illata van,ár érték arányban szerintem elég jó.

Ensisa

2019. május 1.

Nagyon imádom. Epillalas után használom, azonnal bekenem és egy piros pötty se jelenik meg, illata kellemes, hamar beszivodik. Egyszerűen nagyon szeretem és biztos állandó termék lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Vattacukor1990

2018. december 31.

Gyorsabban elmúlt tőle a szőrtelenítés utáni pirosság. Könnyedén beszívódott, nem maradt utána zsíros réteg a bőrömön. Az illata kellemes, de nagyon enyhe. Bőrnyugtató hatásán kívül testápolóként is funkcionál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.