Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Élénkító felfrissülés, kellemes hűsítő hatás. Vitalizáló kényeztetés a testnek és léleknek. Frissíti a bőrt a forró nyári napokon.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

NoirPlum

2017. július 4.

Próbáltam a bodyshopos mangós testpermetet is de az nem igazán tetszett, olyan légfrissítő illata van nekem, aztán mikor megláttam a dm-ben ezt rögtön megvettem. Szerintem jó illata van, frissítő igy a nyári melegben. Ennyi pénzért jó nagy kiszerelést kapunk, ráadásul műanyag a flakon, így nem félek bedobni a strandtáskába sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

lavender

2016. augusztus 22.

Update: Jöttem lepontozni. Akárhogy erőltettem ezt az illatot, nem tudtam megszeretni, légfrissítőnek használjuk, annak tökéletes.

Én is azokhoz csatlakozok, akiknek nem jött be ez a termék. Biztos velem van a baj, de az én bőrömön olyan gyorsan elillan az illata, hogy még csak azt sem mondhatom, hogy kellemes vagy kellemetlen, mangós vagy nem, mert ahogy kifújom, én már nem is érzem. Nyárra szaladgálós napokra megfelel, de önmagában nekem nem állja meg a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Banszky

2016. augusztus 22.

Anyukám használta anno és lehet emiatt nagyon szeretem én is. Testpermet lévén viszonylag tartósnak mondanám,igazi mangós illattal. Nagy kiszerelés,főleg a nyár jut eszembe róla. Én úgy tudom már nem gyártják,vagyis én nem találkoztam vele már évek óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Vyvcsyke

2016. június 11.

Egyszerűen imádom az illatát. Rengeteget fújok magamra, ruhámra/hajamra és olyan édes illatfelhőt árasztok magamról hogy csak na :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

adanita

2015. május 25.

Az illata elég erős, és nem épp testpermethez való illata van szerintem, nem is tudom, ennél kifinomultabb verziók is vannak gyümölcsös testpermetekből.( mangós illatú illatosítóból is van ami nagyon nagyon tetszik pl, de ennek valahogy nem ez a hatása van)
Hosszú távon nem ez az illat lesz az ember kedvence, valahogy nem nyerő. És nem tartós, de testpermet, úgyhogy ez szerintem még elnézhető is (lenne, ha legalább az illata j lenne).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

esteianim

2014. augusztus 19.

Próbáltam már a Fruttinit, az Avonosakat, és ezt is, de szerintem nincs számottevő különbség. A finom, nyárias illata megvan, a melegben frissítő érzés szintén, az egyre kisebbedő és dráguló társak mellett pedig jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Crystal

2014. július 19.

Én ma vettem először, de délután 3-kor a dm-be már ez volt az utolsó előtti darab! Nagyon bejött az illata, és tényleg hűsítő. Biztos venni fogok még belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

tothdyna

2014. június 11.

Évek óta hűséges nyári társam a Fruttini ilyen-olyan illatú csodája, egy hete megvettem ezt, h majd inkább mangó illatfelhőben közlekedek és csalódtam benne. Egyrészt mű mangó illatú (picit valamelyik Gliss kur hajpricnire emlékeztet), másrészt pedig pikkpakk elillan, már 1 perc múlva se lehet érezni rajtam, míg a F-k egész jól érezhetőek még később is. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

scisneros

2014. május 27.

Hát ez valami isteni!! Igazi fullasztóan édes mangó illat, ami egyáltalán nem mű! :) Nyami :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

pillepocok

2013. november 26.

Imádom! Nagyon friss, gyümis illata van, nem mű, hanem igazi mangó. Megbocsájtom neki, hogy nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol