Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Őszibarack és maracuja illattal.

csibike100

2016. augusztus 20.

Nagyon finom az illata és az izzadásgátló hatása is elég jó.

Update:
4. alkalommal is újravettem, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Nagyon finom az illata és az izzadásgátló hatása is elég jó.

Update:
4. alkalommal is újravettem, imádom.

jkrisztie2

2016. április 4.

Jelenleg a 20 fokos, napsütéses gyönyörű tavaszban sétáltatom a babámat és ezt a deot fújtam magamra, ugyanilyen tusival zuhanyzás után. Eddig remekül működik, pedig alumentes. Meg vagyok lepve. Az illata isteni finom gyümis, valahol kell lennie ilyen testápolónak is elspájzolva, veszem is elő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Tigercat_haters

2016. február 7.

Nagyon szeretem,finom az illata és még olcsó is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Nagyon szeretem,finom az illata és még olcsó is:)

Zssu

2015. december 27.

Friss gyümölcs illat, eléggé tömény. Egy otthonülős napra megteszi, de "élesben" már nem teljesít jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Pampilla

2015. november 30.

Egy 8 órás munkanapot kibír,nem gátolja meg az izzadást,csak csökkenti,és bizonyos mértékig a szagokat is csökkenti,azért délután ha hazaérek,már örülök hogy állhatok a zuhany alá. :) Az illata teljesen oké,és nekem a csomagolás is tetszik,meglepő színük van a gyümölcsöknek a balea csomagolásokon (nem csak ezen) :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

tittus

2015. november 20.

Imádom az illatát, csak sajnos nem túl tartós...így télre talán elmegy, de egyébként dezodornak nem nevezném, pedig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

rata.sum

2015. november 2.

(+) finom illata van kifújáskor
(+) ha meg is izzadok, szagtalan maradok
(+) nem hagy nyomot a ruhákon

(-) a finom illat hamar elillan
(-) stresszes helyzetben 3 másodperc alatt elvérzik minden izzadásgátló hatása
(-) nekem csak pár óráig hat (még hogy 24h...)

Tudom, alumentes, nagy csodát nem érdemes várni tőle. Nyugis napokra azért oké.
Egynek jó, de nem venném meg újra.
Az igazsághoz tartozik, hogy nyáron nem próbáltam, így hogy mit kezd a "sima", hőség okozta izzadással, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

(+) finom illata van kifújáskor
(+) ha meg is izzadok, szagtalan maradok
(+) nem hagy nyomot a ruhákon

(-) a finom illat hamar elillan
(-) stresszes helyzetben 3 másodperc alatt elvérzik minden izzadásgátló hatása
(-) nekem csak pár óráig hat (még hogy 24h...)

Tudom, alumentes, nagy csodát nem érdemes várni tőle. Nyugis napokra azért oké.
Egynek jó, de nem venném meg újra.

Nymeria94

2015. szeptember 26.

Csupa nagybetűs MEGLEPETÉS! :)
Eredetileg kiegészítő, táskába dobálós, felfrissítő dezodornak szántam a Dove Invisible Dry dezodora mellé, ami egy 35°C-ban a napon / erdőben járkálós nap végén is tartja ugyan magát, de már közel sem olyan üde és friss az ember, mint a használatát követően. Szóval nem túl sokat vártam ettől a terméktől, az össz. kívánalmam annyi volt, hogy legyen kellemes illata és 1-2 óráig tartóztassa fel az izzadság szagot. Nos, nálam mindkét kritérium kipipálva, sőt az utóbbit jócskán képes túl teljesíteni, annyira, hogy mostanság már egymagában használom és nem kell attól rettegnem, hogy hol és mikor csapja meg az orromat a saját izzadságszagom. Használtam már a kánikula idején kint és bent töltött napokon egyaránt, sőt még egy szüretet is "túléltünk" együtt probléma nélkül.
Az illata kellemes, nekem ananász jellegű leginkább, bár azt hozzá kell tennem, hogy én nem érzem magamon túl sokáig. Eleinte kicsit "fullasztó" érzés volt a használata, (gyanakszom, hogy a fújós Balea cuccokban lehet valami, amit nem kedvelek - száraz samponjuknál dettó ezt éreztem), viszont pár használattal később már nem zavart.
Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a dezodorral, kedvező áron kaptam egy nagyon hasznos terméket, ami ráadásul túl is teljesítette az elvárásaimat. Lehet, hogy be is spájzolok még egy-két flakonnal a későbbiekre, sajnálom, hogy csak limitált kiadású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Csupa nagybetűs MEGLEPETÉS! :)

nika011

2015. augusztus 28.

nagy kánikulában nem erre a deóra esik a választásom, de egyébként teszi a dolgát, kellemes az illata, ráadásul sokáig kitart :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Szaszmancs

2015. augusztus 28.

Az illatcsalád összes tagját haza kellett hoznom, mert a tusfürdő alapján teljesen beleszerettem a kompozícióba. Sajnos ennek nincs annyira kellemes illata, mint a tusfürdőnek, nincs meg benne az az őszibarackos fanyarság, ez sokkal édeskésebb, de még mindig egészen finomnak mondható. Egyéb tulajdonságaiban megegyezik a többi Balea deoval, ez is fullasztó kifújáskor, de elég hatékony és hosszantartó az illata. Mindig lesz itthon egy ilyen alumentes, gyümölcsös fújós a Baleától, csak nem ebben az illatban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance