Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. december 8.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Csak szettben kapható!

Gyönyörűen ápolt ajkak és cukorédes ízélmény. Rózsaszín mályvacukorka illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bublup

2018. április 2.

Kisebbik lányom kapta Karácsonyra, és néha ezt használom. Sajnálom hogy külön nem vásárolható, mert hibátlan termék. Hatásában nálam besorolt a második helyre a Carmex stift után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 2.

anna22

2018. január 2.

Navégre! Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam őket! *o*
Utolsó darabot kaparintottuk meg a városban! :D
Igazából az ajakradír miatt szerettem volna ennyire, de ennek a kis ajakápolónak is nagyon örülök, gyakorlatilag szokásos Baleás ajakstift, kicsit talán krémesebb, télre készít fel. :D Szerintem jól hidratál, bár nem szárazak az ajkaim. Aranyos illata van, megnemmondom, milyen.... Édes. :D Nekem tetszik. :)
Azért a kedvencem, mert nem olyan zsíros, nehéz érzetű, mint a többi ilyen ajakápoló más márkában. Akár rúzs előtt is használható, mert be is szívódik, és be is lehet masszírozni a szájba. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Navégre! Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam őket! *o*
Utolsó darabot kaparintottuk meg a városban! :D

hivettivy

2017. december 27.

Finom illatú, átlagosan hidratál, sok benne a csillám és fény. Színe nagyon nincs, vagy csak nagyon halvány. Málna+ vaníliacukor illata van :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol