Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. december 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Csak szettben kapható!

Balea Candy Lips szájfény rózsaszín csillámokkal.

Gyönyörűen ápolt ajkak és cukorédes ízélmény. Rózsaszín mályvacukorka illattal.

anna22

2018. február 18.

Navégre! Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam őket! *o*
Utolsó darabot kaparintottuk meg a városban! :D
Ez volt az utolsó termék, amire vágytam - csak az ajakradír érdekelt a csomagból -, nem szeretem a szájfényeket, minden belemegy, kenődik, nincs értelme, csak bosszúság. (Nemtom' tudtok-e nekem drogériás ajakradírt ajánlani, amit egyedül is meg lehet kapni?!?!)
DE! Kellemesen csalódtam! Tény, hogy úgy viselkedik, mint a többi, ahogy fent említettem, de kellemes viselet mégis! Azaz, jó illata van(édes, talán epres kicsit, cukros, meleg), viszonylag színtelen, de nagyon csillog, kellemes illata van, könnyed az ajkakon, nem nehéz zsíros és igazán hidratáló érzés. Valamint az is klassz még, hogy nem olyan nagy a tubus, így azért el is fogom tudni használni úgy, hogy nem hordok szájfényt, mert kényelmetlen.
Viszont az applikátor borzalmas, utálom az ilyen kinyomós szájfényeket. Kezelhetetlen. :O

UP.:
Nézegetem, nézegetem az összetevőket, de nem jövök rá, hogy mi okoz nekem irgalmatlan köhögést benne. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Navégre! Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam őket! *o*
Utolsó darabot kaparintottuk meg a városban! :D