Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 12.

Kategória:   Dezodorok

Nem hagy fehér nyomot,csökkenti a sárga foltokat. Az alkoholmentes dezodor spray hatékonyan véd az izzadás és a kellemetlen testszag ellen akár 48 órán át. Nem hagy fehér foltot a ruhákon illetve lényegesen csökkenti a látható világos dezodor nyomokat. Nem tartalmaz alkoholt és parabéneket.

orsipanka

2018. augusztus 23.

Az eggyel újabb kiadása van meg. Kellemes illatú, nem hagy foltot, de a legnagyobb nyári melegben már 8 órát sem bír, ennek ellenére az átlagos hétköznapokra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

majtika32

2015. április 18.

Én megvettem, mert olcsó volt és megfogott a flakonja, hogy már Baleában is van ilyen fekete pólós, gondoltam akkor biztos hatásos is. Hát rosszul gondoltam. Egy nyári napon, mentem a városban, aztán a legközelebbi plázánál vettem is egy rexonát, nagyon gázul éreztem magam, nem mertem felemelni a karomat, annyira leizzadtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Judiit

2013. november 11.

Jelenlegi dezodorom. Nyáron is használtam. Izzadtam, mert izzadni muszáj, de nem voltam büdös tőle.
Az illata diszkrét, kellemes. Nagy kiszerelésű terméket kapunk akciósan akár 249 Ft-ért is.
Nem csodaszer, de tőlem akkor is megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

Nem csodaszer, de tőlem akkor is megy az 5 csillag.

cinnamon

2013. augusztus 12.

Pár óráig teljesen jól működik, de túl hamar teljesen hatástalanná válik. Az illata nagyon kellemes, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Csajszi26

2013. április 30.

Nagy csalódás! :( Olcsóbb alternatívaként vettem a Rexona helyett de még csak a közelébe se ér!
Az illata nekem nem jött be, foltot tényleg nem hagy (legalább ez igaz), de az izzadásra hatástalan.
Én nem vagyok izzadós, de ettől izzadtam...télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

Én nem vagyok izzadós, de ettől izzadtam...télen.

Ophelia

2013. január 15.

Én sem vagyok elájulva tőle. Az illata kellemes, de nem tart sokáig. Már 1-2 óra után úgy érzem, hogy nem használtam semmit, irtó kellemetlen. Messze a legrosszabb Balea dezodor, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Hibiszkusz

2012. december 18.

Sajnos az izzadással nem nagyon tudott mit kezdeni, pedig bíztam benne. A fújó része elég béna, mert normálisan tartva fölfelé fúj, ezért oda kell figyelnem kicsit, ha nem akarom a fejemet lefújni vele. Érdekes és örömteli módon ennek nincs fullasztó hatása mint a testvéreinek. Az illata elég kellemes, de valahogy nem sikerült megszeretnem, ezt nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 18.

Wyctorie

2012. november 11.

Nálam bevált ez a dezodor, kellemes az illata, és eddig irritációt sem tapasztaltam. Az illatát még este is éreztem magamon. Bár még csak kezdetleges a kapcsolatunk, egy 4-est szerintem megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

jujo

2012. szeptember 16.

az illata remek, szerintem az izzadsággátló hatása is jó, remélem sokáig tudom majd használni, mivel az ára rendkívüli :) egyenlőre 5öst érdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Nikozia

2012. július 17.

izzadósabb vagyok és érdekes, nekem egyenlőre bevált, remélem így is marad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

izzadósabb vagyok és érdekes, nekem egyenlőre bevált, remélem így is marad! :)

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate