Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. augusztus 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Borotvahab avokádó olajjal, aloe verával, kókusz és dinnye illattal, mely már a borotválkozás során is táplálja a bőrt és krémes-gyümölcsös illatélménnyel ajándékoz meg.

tátombák

2018. augusztus 3.

Még tavalyi, de vagyok olyan kattant, hogy nyári illatot csak nyáron használok...
Szóval ja, az illata valami isteni dinnyés, személy szerint nem is bánom, hogy a kókusz nem érződik olyan erőteljesen, a dinnye egyedibb.
Nekem azért kell valami plusz a borotváláshoz, mert másképpen nem látom, hogy éppen hol tartok. Erre jó. De egyébként a hab nagyon levegős, és amint a bőrömre kerül, olyan mint ha elolvadna, vagy nem is tudom... Egyszerűen eltűnik. A korábban használt habokkal nem tapasztaltam ilyet. Az illata miatt marad emlékezetes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Enne

2018. június 28.

Már használom néhány hete, de bevallom, eddig nem mertem véleményt írni róla, ugyanis sosem volt még borotvahabom (!). Mindig zseléket használtam, több éve az avon kék borotvazseléjét. De egyszer nem jutottam hozzá, és egyébként is egyre drágább, így alternatíva után néztem (az egyik kedvenc márkámat, a baleát előnyben részesítve). Találtam is egy ilyen kókuszos-dinnyés csodát, hát a csomagolással megvettek kilóra (szokásos). Tudják, hogy megveszek a kókuszért! :D Még nagyon ismerkedünk. Nem tudom ugyanis, hogy nekem nincs gőzöm, hogyan kell használni egy borotvahabot, vagy a habnak van baja. Úgy vált be, hogy a kezembe fújom a habot, ugyanis rögtön az jön ki a flakonból (régi emlékeim szerint a férfi borotvahabok először krémesek, és felvitelkor habzik fel, na mindegy), aztán felkenem a borotválandó felületre. Nem szabad sokáig oszlatni, mert hamar elillan/lefolyik, de ha sikerül a bőrön tartani, akkor elég hatékonyan lehet használni. Hátránya még számomra a zselésekkel szemben, hogy nem látok át a habon, így néha fogalmam sincs, van-e szőr alatta vagy nincs. :D Mindentől függetlenül az illatát imádom, és meg is marad a bőrön, kiütéseket, irritációt természetesen nem okoz. Viszont nálam csak 3 csillagot ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

vvivien

2018. április 29.

Tényleg érzödik benne a dinnye és a kokusz is, a habja kemeny és az ára is jó, de rájöttem hogy a zseléket jobban szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

galambosviktoria

2018. április 8.

Imádom az illatát ennek a terméknek. Az egyik kedvenc gyümölcsöm a dinnye és ennek egy az egyben görögdinnye illata van. Szerintem teszi a dolgát, nekem rendesen kijön a flakonból, és remekül megfelel a célra. Amióta ezt használom azóta nem lesz nagyon száraz a lábam és nem is pattog ki. Nekem nagy kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Ennie86

2018. március 26.

Szintén a kókusz miatt vettem meg de azt egyáltalán nem érezni rajta. :( A dinnye viszont igen. Nem elégedetlenkedek. :) Szeretem a dinnyét is. :D
Viszont...ha közvetlenül a borotválandó felületre fújom, akkor nemes egyszerűséggel lefolyik onnan. Így az a módszerem, hogy a tenyerembe fújom és onnan kenem tovább. Így működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Erina

2018. február 19.

Én is még nyáron vettem, az illata csak dinnye semmi kókusz (pedig pont emiatt vettem meg). Sajnos kb a felét ki kellett dobni, egyszerűen nem jött ki a flakonból.
Nem szárított, kellemes volt használni, de maradok a gélnél. Szerintem sokkal jobbak, és gazdaságosabbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Mars93

2018. február 19.

Az illata inkább dinnyés, mint kókuszos, aminek nagyon örültem. Még a nyár folyamán vettem meg, de nem használtam el az egészet, mert a hab hamar folyékonnyá vált, és hiába ráztam, nem használt semmit... A Baleás borotvazselék jobbak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

xfxff349

2018. február 9.

A kedvenc Baleás gélem nem volt éppen, így ezt vettem meg. Az illata kellemes, de nekem a héjnak az illata jut róla eszembe, nem pedig a dinnye húsának az illata (valamilyen szinten különbözik 2 illat azért) a kókuszt (szerencsére) egyáltalán nem lehet érezni rajta. Na és az állaga... Nekem dupla annyit kell kinyomnom belőle, hogy maradjon egyáltalán hab-sáv, mert valami eszméletlen folyós lesz nálam is amint felkenem a vizes bőrre. Így viszont hiába csak x forint nagyon-nagyon gyorsan elfogy.... Szerintem nem éri meg az árát, illata nincs utána, csak amikor kinyomom és közelről megszagolom és szépen sem lehet vele dolgozni, ellenben a többi Baleás borotvahabokkal/gélekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Hopi

2018. január 31.

Bedőltem a marketingnek: cuki csomagolás, kellemesnek ígért illat. Szerencsére remekül működik a gyakorlatban, megkönnyíti az ember dolgát, utána pedig extra selymes lesz az ember bőre. Szerintem kicsit hidratál is. Az illatát viszont nem érzem, vagy csak nagyon minimálisan, de végül is nem ez a lényege. Többen írtatok, hogy ha víz éri akkor egyből lefolyik. Én ilyesmit nem tapasztaltam vele.
Sajnálom, hogy elvileg csak limitált, mert ar-érték aranyban nagyon meg vagyok vele elégedve és szívesen ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

szmarti

2018. január 13.

Ár/érték arányban verhetetlen.
Az illata nagyon kellemes és sokáig elég.
A borotválkozást jelentősen megkönnyíti =)
Nagy kedvenc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Ár/érték arányban verhetetlen.
Az illata nagyon kellemes és sokáig elég.
A borotválkozást jelentősen megkönnyíti =)
Nagy kedvenc

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Silk

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1