Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: pony, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Dezodorok

Kókuszolajjal ápol. 48 órás védelmet biztosít.

Niki0215

2019. szeptember 6.

Nagyon jó kókuszos, édes illata van, de az izzadás-gátló hatása szerintem nulla....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

tenagi

2018. június 30.

Az illata nagyon jó volt, sokszor használtam, de izzadásgátló hatásúnak nem nevezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Banszky

2017. április 14.

Talán ezer éve használtam,szerintem már nincs is forgalomban. Akkor az illata miatt nagyon szerettem bár tény,hogy izzadságra egyáltalán nem volt opció. Nem gond,én ennek ellenére szerettem és csak a felsőimre fújtam mintha parfüm lenne. :'D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

orafka

2015. június 3.

ugyanúgy izzadok tőle, mint nélküle. az illata kellemes, de nem tart egész nap :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Lory

2014. július 25.

Évekkel ezelőtt használtam el egy flakonnal.Újra nem vettem.Izzadásgátló hatása nyáron közepes,nem bír ki egy napot.Ruhán nem hagy foltot.Az illata tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

orsipanka

2013. október 2.

Szerettem az illatát, de édesanyám ki nem állhatja. Izzadásgátló hatása is hagy kívánnivalót maga után, de ennyi pénzért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

Laura19

2013. augusztus 13.

Nem nagyon veszek Baleás deokat, de ezt most muszáj volt kipróbálnom. Nagyon tetszett az illata, hát megvettem. Nekem nagyon bejött. Nem hittem, hogy egy Balea deo tud ilyen hatásos lenni. Lehet, hogy több ilyet is kipróbálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Roxanne

2012. október 11.

A favoritomtól időnként elkalandoztam. Hajtott a kíváncsiság.
Ő az illat miatt költözött be hozzám.
Deoként nálam nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

A favoritomtól időnként elkalandoztam. Hajtott a kíváncsiság.
Ő az illat miatt költözött be hozzám.
Deoként nálam nem vált be.

idusmidus

2012. október 10.

48 órás védelmet biztosít.:D Oda inkább a perc szót helyettesíteném be ha izzadásgátló hatására utalnék. Kérdés, ők mire értették mivel szemben biztosítja? Szerintem mondjuk az sem jó, ha egy termék 'beton hónaljat' csinál az ember lánya számára és nem is túl egészséges. Ez egy deo spray, nyilván nem kell tőle csodát várni, főleg nem ennyi pénzért. Nagyon hamvas koromban elhasználtam egyet-kettőt, elsziszegtem vele a fene nagy gondtalanságomban, bár belátom túl sok értelme nem volt. Talán egy fokkal ízlésesebb az illata a kókuszos, fityegős autóillatosítónál.:D Kellemes emlékek jutnak róla eszembe, de személy szerint soha nem fújnám már magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

kazlas

2012. augusztus 21.

Ha nem volt parfümöm, vettem egy ilyet :D Imádom az illatát a mai napig :D Izzadásgátlásra alkalmatlan és csípett is amikor hónaljra fújtam. Foltot ruhán, testen nem hagyott soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.