Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló egzotikus kókusz illattal, méhviasszal és mandulaolajjal.

CrazyKid

2018. október 21.

Kenegetem én erősen, de nem javít , tényleg szárít. Kellemes az illata, ha épp tényleg tropa a szám, legalább ideig-óráig nem full száraz, de beszívódás után bizony az. Két napja próbálom helyrehozni a kiszáradt ajkaimat, de azt hiszem jobban járok ha felkenek egy kis olívaolajat estére vagy bármi mást. El fogom kenegetni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Betticupcake

2018. július 9.

Igen kicsit mű, gyorsan kopik, nem annyira hidratál de megveszek a kókuszos dolgokért és meg kellett vennem. Annyira nem is rossz, sűrűn kell újra felvinni és máris kókuszos mámorban úszhatok 😋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

MrkAnita

2018. május 15.

Szokásos limitált kiadású nyári Balea minőség, sem jobb, sem rosszabb mint a többi. Az illata kellemes mű kókusz. Csodát nem kell várni tőle, de szerintem aki valaha használt már tőlük ajakápolót az nem is ezért veszi a többit, egyszerűen csak mert nem lehet őket otthagyni a polcon, naaaa... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Csipetke

2018. április 8.

Egyből rácsaptam, mert nagyon szeretem a kókuszos cuccokat. Nekem tetszik az illata, bár egy kicsit tényleg mű de szerintem még bele fér simán. Hidratálni nem nagyon akar, de mivel már nincs hideg idő így elhasználgatom. Ár érték arányban természetesen mint a legtöbb terméke a márkának szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

PinkMcFreeze

2018. március 27.

Az illata finom, de kis idő múlva átvált valami műanyagos illatba, ami sajnos nem tetszik. Elhasználom egynek, de szerintem ettől többet ne várjatok. Számomra csalódás, mert van ettől a márkától más ajakápolóm és az nagyon szuperül működik és nem szárít. Ár/érték arány illetve a kókusz miatt kap tőlem nagyvonalúan 3 csillagot, de szívem szerint 2-nél többet nem adnék :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Cherryeszti

2018. március 6.

Nagyon jó az illata és ennyi. 10 perc után ugyan olyan száraz tőle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Nagyon jó az illata és ennyi. 10 perc után ugyan olyan száraz tőle a szám.

RCC

2018. február 28.

Jó az illata, ízre is kókuszos. Pár perc után nem is érzem, hogy bármit kentem volna az ajkamra, viszont nagyon szárít. Ajakápolónál ez elég nagy gond szerintem, úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

erdorottya

2018. február 5.

Fini az illata, jól hidratál így télen is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Fini az illata, jól hidratál így télen is :)

Nokedlee

2018. február 5.

Isteni az illata, sőt finom édes kókusz íze van.Ahhoz képest hogy milyen olcsó, szerintem nagyon jó kis Ajakápoló Azért csak 4csillag, mert picit szárít Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Cupcaketeam

2018. február 4.

Nagyon hasonlít a Tropical ajakápolóra.🤔
Már az sem tetszett, nagyon mű kókuszos volt. Ez talán egy fokkal jobb de nem használom túl gyakran:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Nagyon hasonlít a Tropical ajakápolóra.🤔

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol