Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss málna illatú ajakápló

zsazsa9

2017. február 6.

Azóta is csak ezután az ajakápoló után sóvárgok.... Mindenben tökéletes. Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

ErikaLilien

2017. január 18.

Évek óta az egész család csak balea ajakápolókat használ, mert olcsók, és szerintem sokkal jobbak mint a labello! Nem fog egyik sem, jó az illatuk! Sok félét próbáltunk, volt amelyik jobban bevált, volt amelyik kevésbé! Ez annyira nem lett kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

malnaszorpi

2016. február 27.

Nem vált nagy kedvencemmé, átlagosan hidratál, az illata nagyon édes, málnás cukorkára emlékeztet, én inkább friss gyümölcsöset vártam. Elhasználom de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Christi

2016. február 5.

alig várom hogy elfogyjon, még egy pici van benne, illata és íze is furcsa, mintha nem is hidratálna, biztosan nem veszem újra. azon is gondolkozom hogy elhasználjam-e vagy kidobjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

zsanetta

2016. január 22.

Még régebben vettem, azóta is megvan. Ami az illatot illeti jobbra számítottam, lehetne erőteljesebben is érezni a málnát.
Hidratálásra 10/8-at kap, ahogy előttem is írták őszre és télre ez sajna kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

Hidratálásra 10/8-at kap, ahogy előttem is írták őszre és télre ez sajna kevés.

Snowflake96

2016. január 10.

Finom cukorka ízű és illatú, ez tetszik benne. Az a nagyon enyhe szín amit ad is szép, de sajnos nem igazán hidratál. Lehet nyárra jó, de őszre, télre ez kevés. Nem szárít, de nem is csinál nagyon semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Frizsu

2015. december 20.

Az ára, a Balea-tól megszokott jó minősége és a feltételezett finom illata miatt vásároltam meg. Sajnos csalódnom kellett.
A hatása sajnos elmaradt, nekem csak szárítja az ajkaimat, plusz felkenem és szinte azonnal szanaszét folyik, és mivel enyhén színes úgy nézek ki, mint egy bohóc. Az illata tűrhető, az ára kiváló, de ennyi a pozitív benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Szandra200234

2015. augusztus 21.

Ez egy tökèletes termèk már 2 hónapja használom szinte minden nap és alig fogy belőle.Az illata borzalmasan jó málna illatú.Nekem egyáltalán nem szárítja az ajkaim amit nagyon szeretek benne.Enyhe színt és csillogást ad az ajkaknak ami szerintem nagyon sokat számít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

xoxo007

2015. augusztus 13.

Ez inkább rózsás mint málnás szárít es nem hidratál nem fogom elhasználni az 100%

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Detty0701

2015. július 28.

Az ára volt vonzó elsőre és az aranyos kis dizájn, ami a csomagoláson van. Nem csalódtam, jó minőség, jó áron...pedig nekem aztán száraz a szám sajnos...de ez megpuhítja, enyhe színt ad neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0