Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Fürdőtermékek

Krémes, olajos fürdő egzotikus vanília illattal. Tápláló mandula olajjal kényezteti és bársonyossá varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

GoldTree

2016. július 23.

Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Nekem nem jött be.

Bebek

2016. január 10.

Ó, na látom én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be. A boltban szagolva fincsi vanília volt, de a vízben már annyira nem, sőt kicsit kellemetlen szaga volt. De nem is ez volt a baj, hanem CSÍPETT. Az egész bőrömet csípte, miután kiszálltam a vízből, még le is zuhanyoztam, de ennek ellenére is viszketett utána a bőröm. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

alexandra95

2015. július 5.

Nagyon finom illata van! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Nagyon finom illata van! :)

babackaa

2014. május 22.

Tipikus vanilia illata van... nagyon jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Tipikus vanilia illata van... nagyon jo!

Macilány

2014. március 18.

A legjobb habfürdő amit valaha használtam!!! Tényleg érezni a bőrömön, mint ha egy gyenge hidratálást hozzáadna a fürdés élményéhez :) Az illata számomra mennyei és nagyon nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

sternesamu.szilvia

2013. október 19.

Ne végre a tegnap sikerült beszereznem ezt a vanília illatú habfürdőt is. A másik két illatot már régebben meg kaptam. Erről is csak jót tudok mondani szuper az illata jól habzik, és beteríti az egész fürdőszobát a csodás vanília illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.