Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Kényeztető, olajos krémtusfürdő szőlőmagolaj, napraforgó olaj kivonattal és pisztácia illattal, valamint hidratáló glicerinnel kiválóan ápolja a száraz bőrt.

livia1979

2014. november 30.

Igazán sűrű, krémes tusfürdő. Engem pisztáciára nem emlékeztetett az illata, édeskés, érdekes illata van. Nekem bevált. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

elfi777

2014. október 15.

Márc 28.
Ma találtam meg a dm-ben, 500 Ft, saját márkás tusiból ez azért drága szerintem. Pár használat után részletezem, addig 4-est adok neki.

Update:
Annyi tusim van, szegényt elhanyagoltam. Mostanában 2* használtam, kellemes, de a bőröm ugyanúgy sikolt a testápolóért, mint bármely más tusinál. Jövő héten végig csak ezt fogom nyúzni, kíváncsi vagyok, rendszeres használat mellett javul-e bármi.
A négyes addig marad, de ha nem lesz hidratáltabb a bőröm, hiába tetszik az illata, nem veszek többet, 500-ért azért nem olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 15.

Márc 28.

Update:

2014. augusztus 28.

Finom az illata, de nem ezért kap tőlem öt csillagot, hanem a hatása miatt. Alapvetően normál a bőr a testemen, nincs nagyon szükségem extra hidratálásra. De ez a tusi extrán pihepuhává és selymessé tette a bőrömet. No nem egy használat után, ezt szerintem ne várja senki. De egy bő hét mindennapos használat után feltűnt, hogy jé, mintha sokkal finomabb lenne a bőröm. Amúgy nem szoktam huzamosabb ideig egy tusit használni, mindig több van megbontva és általában hangulatfüggő, hogy aznap melyik illatát szeretném érezni és akkor azt használom. De nyaralásra nem vittel el az egész arzenált, így minden nap ezt használtam, és milyen jó, hogy így alakult, most nem is akarok mást használni, illetve a vaníliás változattal váltogatom, a hatása annak is ugyanilyen jó. Szerintem abszolút nem drága, mert azért egy sima tusfürdőhöz képest van extra hatása. (Azt nem tudom, hogy a száraz bőrt mennyire kielégítően hidratálja, de akinek alapvetően nincs szárazságproblémája annak szívből ajánlom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

nikol

2014. július 29.

Hát ez valami ISTENI!!!! Annyira tetszik az illata, hogy szó szerint összefut a nyál a számban ha beleszagolok a flakonba! :) Nekem kicsit olyan marcipános pisztáciás, de nem émelyítően. Állagra krémes, puha, és gondolom az olaj miatt nem habzik annyira, de nekem nagyon tetszik, és persze nem szárít.Egész biztos többször fogom újravenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 29.

esteianim

2014. július 24.

Én kedvelem, mert finom krémes, nagyon jó az illata. Amikor hűvösebb van, igazi kényeztetés vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Shennny

2014. május 10.

Egyelőre nem irritált, és nem szárított, kevés elég belőle, szóval így megéri, de az illata hamar elillan így 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil