Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RedDemon, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Fürdőtermékek

Az értékes maruladióolajat és tejproteint tartalmazó hidratáló habfürdő finom tapintásúvá varázsolja a száraz bőrt is. A krémes textúra és a maruladió illata élménnyé varázsolja a fürdést.

Adrienn88

2013. július 28.

Kellemes illata miatt egyből megfogot.Tusfűrdőnek használom zuhanyozás kor.Olaj tartalma miatt hihetetlenül puha a bőröm használata után.Nagyon megszerettem.Illata nagyon sokáig érződik a bőrön.Biztosan fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Odil

2013. március 14.

Ez az egyik legmelegebb, legkrémesebb, leggyengédebben édes illat, amihez eddig szerencsém volt, emlékeztet a makadámdiós Alverde testvajéra (ami sajnos frissen vágott gyep illatúvá válik a bőrömön, köszöntem, szójaolaj -.-), annyira nagyon szeretem. Valami nevetni való áron vesztegették az akciós polcon, amikor lekaptam, ugye nem vonják ki a forgalomból? Erre az illatra egész életem során szükségem lesz. (Van egy majdnem teljesen üres flakonom a Balea jázminos tusfürdőjéből, és akármilyen ciki is, nem használom el, mert nagyjából kétnaponta meg kell szimatolnom... csak azzal nem akkora élmény tusolni, mint ezzel, ezt szívesebben fogyasztanám el.)
Alig habzik, viszont egyébként is tusfürdőnek vettem, aminek pedig csúcsminőség, szabályosan hidratál, utána minden finom és babapuha, összességében nagyon eltalálták, én pedig rászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

2013. február 3.

Nagyon jó termék, bőven megéri az árát, az illata is jó, és egyáltalán nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Jennyke

2013. január 29.

Isteni az illata,rengeteg Balea tusfürdőt kipróbáltam,de ez az egyetlen aminél éreztem is,hogy hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

sugar bunnie

2012. szeptember 29.

Nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve, tisztit, hidratál, és nagyon jó illata van. És végre van belőle testápoló is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

RedDemon

2012. július 12.

Nagyon finom illata van, jó vele fürdeni, kellemes, puha a habja, csak az a baj, hogy elég sokat kell belőle használni, hogy sok hab legyen. De ilyen kevés pénzért, amibe kerül, ez annyira nem zavar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.