Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2017. május 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Cseresznye illatú és ízű ajakápoló, mely értékes növényi olajokkal és méhviasszal ápolja az ajkakat, védi a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

macskusz

2020. január 27.

Jó illatú, bordó színű ajakápoló volt. Fényt és némi színt is adott, egy ideig nagyon szerettem, de aztán észrevettem, hogy bizony szárít. Nem is tudtam elhasználni végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Plusskutya

2017. október 15.

A csomagolás alapján sima fényt vártam, de ez inkább gyöngyházas.
Felkenve olyan, mintha valamivel bevonták volna a számat, kb 1 mm vastagságban, nem jó érzés.
Az íze nekem viaszos, az illata meg autóillatosítóra emlékeztet.
Nem az én termékem, de szélfúvásban biztosan védi az ajkakat, ezért jár a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

A csomagolás alapján sima fényt vártam, de ez inkább gyöngyházas.
Az íze nekem viaszos, az illata meg autóillatosítóra emlékeztet.

HomlokPuszi

2017. március 1.

Alig hidratál valamit kb, de finom az illata és ad egy kis pirosas színt. Én nagyon szerettem, nem tudok neki 5 csillagnál kevesebbet adni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

niksss00

2016. október 24.

Szerintem sok mindent lehet rá mondani, de azt, hogy hidratál, azt sajnos nem... Sokféle illatban és színben kapható, az ára kedvező, számomra más érv nem szól mellette. A megszokott rutinszerű kenegetésre használom, de nincs sok értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Wildflow

2016. június 30.

Szerettem használni, jó illata volt és számomra pont megfelelő színe. Sajnos elkallódott, ahogy szoktak ezek a stiftek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Kamillavirag

2016. január 10.

Az ízes és az illata finom,de elég viaszos érzés a szájon, nem nagyon hidratál. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

2015. december 8.

Az illata jó de kb ennyi nem hidratál csak valami fura réteg lesz a számon olyan nagyon mű érzés

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

NekoGirl

2015. május 17.

Nagyon finom az ize + illata, nagyon kellemesen hidratál és egy pici színt is ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Nuca

2015. április 22.

Ugyanolyan mint az összes Balea ajakápoló amit eddig próbáltam: tetszetős csomagolás, kellemes illat és szín, és borzalmas hatás. Kb óránként kéne újra kenni, hogy mindig jó legyen, gyakorlatilag muszáj lenne mindenhová magammal vinnem. Akinek ez nem probléma annak jó lehet de nekem az a napi egyszeri alkalmas fajta ajakápoló jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Lisana

2015. április 18.

Finom íz és illat, csak éppen ápolni nem ápol. 200 Ft-ért is pénzkidobás volt. Jojoba olaj is valószínűleg csak mutatóban van benne... :(
Erős bordó színe van, de színt egyáltalán nem ad a szájon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Erős bordó színe van, de színt egyáltalán nem ad a szájon.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate