Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Dezodorok

A mennyei illat csábítóan hat az érzékekre. Nem hagy fehér nyomot a ruhán.

piskótatészta

2014. július 15.

Nagyon szerettem ezt a deot,sajnálom,hogy már kivonták a forgalomból. Nekem bevált,nagyon jó illata van és az izzadásgátló hatása is rendben van. Pozitívum még,hogy nem hagy foltot a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

hellodorie

2014. április 25.

Dezodoráló hatása egyenlő a nullával, még közvetlenül a használat után sem érzem száraznak a hónaljamat, nemhogy később, a nap folyamán... Az illata kellemes, de nem sokáig érződik, tehát lényegében olyan, mintha nem is fújtam volna magamra semmit. Legjobb tulajdonsága az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

masseterica

2014. február 16.

Nagyon szerettem, mint az összes DM-es dezodort, sajnos mostanában nem láttam a boltok polcain... Elégedett vagyok a hatásával, és az illata is kellemes, remélem, még gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

illatvarázs*

2014. január 24.

Minden megvan benne, ami nekem fontos egy dezodornál. Alumentes, ennek ellenére kiválóan dezodorál, az illata pedig mennyei. Fűszeres, édeskés, de mégsem telepszik rám, és a parfümhasználatba egyáltalán nem zavar be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 24.

Linda0222

2013. december 30.

Nagyon jò,érdemes kipróbálni :-) Bár a white diamond jobb :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Nagyon jò,érdemes kipróbálni :-) Bár a white diamond jobb :-)

nagy.nikike

2013. december 6.

Kellemes illata van, bár nekem a White Diamond jobban tetszik, de ez is jó, sokáig érződik a bőrön. Izzadásgátló hatása a szokásos balea minőség ami nekem teljesen megfelel mivel nem vagyok nagyon izzadós. Az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Lilly24

2013. november 25.

Tetszik az illata, de hamar eltűnik a bőrön, nem olyan feltűnő. Nem a legjobb a hatása, naponta többször kell használni hogy tartós maradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

feredith

2013. november 16.

Nekem pontosan a tisztaságillat, ami tetszik benne. Könnyed, nem tömény, nem fullasztó. Átlagosan dezodorál, azért lehet mellette izzadni, csak nem leszünk büdösek. Természetesen az alumínium-mentessége miatt 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

siss

2013. október 23.

Megbántam,hogy megvettem.Sokkal,de sokkal jobb illatra számítottam.Ez egy abszolút jellegtelen,minimál tisztaságillat.Parfümösebbnek gondoltam.Kifújáskor is totál gyengusz,pár perc elteltével meg gyakorlatilag már sehol sincs.Mennyei illat?Ugyan már!A ruhán is alig érződik.Nyomot nem hagy ez sem egyáltalán,ennyi a pozitívum.Csalódás.
(nem is értem mi benne az isteni,lehet bennem van a hiba.A White Diamond ennél sokkalta jobb)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Laura19

2013. szeptember 27.

Ennek valami fantasztikus illata van! Magamra tudnám fújni az egészet.
Kicsit Anyukám illatára emlékeztet. Talán ezt szeretem benne a legjobban.
Persze jól dezodorál, alumíniummentes. Minden évszakban hű társam. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Ennek valami fantasztikus illata van! Magamra tudnám fújni az egészet.
Kicsit Anyukám illatára emlékeztet. Talán ezt szeretem benne a legjobban.
Persze jól dezodorál, alumíniummentes. Minden évszakban hű társam. :D

Alkoholok: Alcohol