Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó nélkül, 24 órás védelmet nyújt.

Kiszerelés: 200 ml

orik

2016. szeptember 9.

Az illata nekem kissé erős és tolakodó, de annyira nem rossz, a tartóssága és hatékonysága annál inkább. Body spray-nek okés, de izzadság elleni védelmet ne várjon tőle senki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Pupika2

2016. június 14.

Az illatát nagyon szerettem :) de a tartósságával nekem is vannak problémáim, újra biztos, hogy nem veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

szabina971

2016. május 19.

Szeretem :)
Most is ezt használom.
Kellemes illata van,nem ragad ,nem csíp, nem okozott irritációt, a ruhán nem hagy nyomot.
Nem nagyon tartós de nem bánom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Szeretem :)
Most is ezt használom.
Nem nagyon tartós de nem bánom :)

Roni27

2016. május 5.

Imádtam az illatát, bár nem sokáig maradt meg a ruhán. Bőrre nem mertem fújni... Aztán becsömörlöttem tőle, már nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

tekla111

2016. február 14.

Eleg jo dezodor, szeretem mert eleg nagy adag, tartos ilatta van es nem latszik meg a ruhan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Aranyhal

2016. február 13.

Jó, tetszett, hogy nagy adag és nem látszik meg a ruhán csak kicsit erős illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

MeszarosneZs1

2015. december 24.

Az ilatta magával ragadott,tényleg nőies és édeskés nagyon,hát a tartóssága...nem is tudom! Ruhán,hajon nagyon sokáig megmarad másnapra is érzem de valahogy az én börömön nem annyira!
Igaz én izzadásgátló stift +izzadásgátló sprayt használok ,hogy ne legyek szagos ezt csak a parfüm mellé illatozásra.Néha-néha újra veszem,mindig nálam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Huhi

2015. október 16.

Sajnos nekem sem vált be. Védelem szempontjából semennyire sem jó, az illata tetszik, meg érződik is még kifújás után is kis ideig, de ezenkívül semmi mást pozitívumot nem vettem észre. Kissé csalódott vagyok, biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

nagyerika28

2015. szeptember 4.

Eddig ha alumíniumsó mentes deókat próbáltam,mindig csalódtam.A kánikulát ez sem bírja.Elég erős parfüm illata van a cuccnak,de annyira nem zavar.1 nagy pozitívuma van, hogy nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

dina0611

2015. augusztus 26.

Kellemes illat, megfelelő izzadásgátlás, bár a csomagolása nem igazán tetszett, de a belső fontosabb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: BHT