Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó nélkül, 24 órás védelmet nyújt.

Kiszerelés: 200 ml

zfruzsi

2019. március 24.

Meglepően olvasom, hogy mennyire szeretik egyesek az illatát - nekem épp azzal van a legnagyobb bajom vele kapcsolatosan. Fojtogató és számomra kellemetlen szaga van, ami miatt utáltam és nem is bírtam néhány alkalomnál tovább használni. Továbbajándékoztam és vettem egy semlegesebb, púderesebb illatút, ugyanis a hatásával elégedett voltam ennek is. Sosem venném újra (ha még létezik), mert nekem ez az elhasználhatatlanul zavaró kategória már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem, parfümös hosszantartó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem, parfümös hosszantartó illata van.

netti1990

2018. február 11.

Annyira imádtam.Olyan kár,hogy már nem lehet kapni :( Isteni finom parfüm illata volt.Nem irritálta a hónaljbőröm.Nagyon tartós volt.Reggel befújtam Magam vele,és még este is éreztem a finom parfüm illatot Magamon.Balea remélem a közeljövőben még előrukkolsz hasonló dezodorral :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Beya93

2017. szeptember 17.

Ebbol 2 vagy 3 flakonnal hasznaltam el. Allati jo illata van. A hatasa semmi extra ugyanolyan mint a tobbi dezodor. Szeretek kiserletezgetni ezert nem vettem tobbet, de bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Dorajk

2017. június 15.

Akarok még belőle! Na ez az , amikor nálam a funkció mellékes és az illat elvisz.
Dezodornak erős közepes, bár nálam minden dezodorra ez igaz meg a drágább tesókra(rexona,axe,dove)is.
Az illata viszont totál a parfümöm Alien- Thierry így nem kérdés , hogy együtt a legjobb párosítás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

marmalade

2016. július 11.

Van benne valami, ami a gyerekkoromra emlékeztet, egyelőre nem sikerült eldöntenem, hogy ez pozitívum-e. Tartósságra ugyanolyan, mint a többi alumentes Balea dezodor, tehát nagyon jó, de engem kifejezetten zavar, hogy sokáig intenzív az illata, mert így nem nagyon tudok mellé parfümöt használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

szabina971

2016. június 5.

nagyon szeretem a Balea legtöbb dezodorját.
Nekem nem okoz irritációt a bőrömön.
az illata nagyon jó, és tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

nagyon szeretem a Balea legtöbb dezodorját.
Nekem nem okoz irritációt a bőrömön.
az illata nagyon jó, és tartós :)

balazsdora

2016. május 26.

Próbálgatom sorban a Balea alumíniummentes dezodorjait és legutóbb erre esett a választásom. Erősen parfümös illata van, kellemes, de rájöttem, hogy valamilyen illatra emlékeztet a nyolcvanas évekből, amit annyira nem kedveltem. A hatása nem rosszabb, mint a hasonló Balea dezodoroknak, azaz kitart estig szinte, szóval csak az illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

Juuice

2016. május 11.

Első Balea dezodorom, és nem gondoltam volna, de működik. Oké, nem a legerősebb dezodor a világon, nyilván nem lenne kellemes egy maraton után, de hát na. Ennyi pénzért, ekkora kiszerelést. Tökre örülök :) És nekem az illata egy bejövő. Lehet, még találkozom vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Sophy

2016. március 6.

Nagyon jó nekem legalább is nagyon bevált. Tényleg elfedi azt amit el kell, az illata pedig annyira intenzív mint egy márkásabb parfümnek, így még parfümöt sem kell mellé használni, mert önmagában is körüllengi az embert az illata. Nagyon szeretem ha lesz tuti újra veszem majd :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Antioxidánsok: BHT