Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó nélkül, 24 órás védelmet nyújt.

Kiszerelés: 200 ml

orsipanka

2020. december 16.

A régi Impulse dezodorokra emlékeztet az illata és a stílusa is. Olcsó, szép a csomagolása, jobban gátolja az izzadást, mint a márka többi fújós dezodora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

zfruzsi

2019. március 24.

Meglepően olvasom, hogy mennyire szeretik egyesek az illatát - nekem épp azzal van a legnagyobb bajom vele kapcsolatosan. Fojtogató és számomra kellemetlen szaga van, ami miatt utáltam és nem is bírtam néhány alkalomnál tovább használni. Továbbajándékoztam és vettem egy semlegesebb, púderesebb illatút, ugyanis a hatásával elégedett voltam ennek is. Sosem venném újra (ha még létezik), mert nekem ez az elhasználhatatlanul zavaró kategória már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon szeretem, parfümös hosszantartó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Nagyon szeretem, parfümös hosszantartó illata van.

netti1990

2018. február 11.

Annyira imádtam.Olyan kár,hogy már nem lehet kapni :( Isteni finom parfüm illata volt.Nem irritálta a hónaljbőröm.Nagyon tartós volt.Reggel befújtam Magam vele,és még este is éreztem a finom parfüm illatot Magamon.Balea remélem a közeljövőben még előrukkolsz hasonló dezodorral :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Beya93

2017. szeptember 17.

Ebbol 2 vagy 3 flakonnal hasznaltam el. Allati jo illata van. A hatasa semmi extra ugyanolyan mint a tobbi dezodor. Szeretek kiserletezgetni ezert nem vettem tobbet, de bejott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Dorajk

2017. június 15.

Akarok még belőle! Na ez az , amikor nálam a funkció mellékes és az illat elvisz.
Dezodornak erős közepes, bár nálam minden dezodorra ez igaz meg a drágább tesókra(rexona,axe,dove)is.
Az illata viszont totál a parfümöm Alien- Thierry így nem kérdés , hogy együtt a legjobb párosítás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

marmalade

2016. július 11.

Van benne valami, ami a gyerekkoromra emlékeztet, egyelőre nem sikerült eldöntenem, hogy ez pozitívum-e. Tartósságra ugyanolyan, mint a többi alumentes Balea dezodor, tehát nagyon jó, de engem kifejezetten zavar, hogy sokáig intenzív az illata, mert így nem nagyon tudok mellé parfümöt használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

szabina971

2016. június 5.

nagyon szeretem a Balea legtöbb dezodorját.
Nekem nem okoz irritációt a bőrömön.
az illata nagyon jó, és tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

nagyon szeretem a Balea legtöbb dezodorját.
Nekem nem okoz irritációt a bőrömön.
az illata nagyon jó, és tartós :)

balazsdora

2016. május 26.

Próbálgatom sorban a Balea alumíniummentes dezodorjait és legutóbb erre esett a választásom. Erősen parfümös illata van, kellemes, de rájöttem, hogy valamilyen illatra emlékeztet a nyolcvanas évekből, amit annyira nem kedveltem. A hatása nem rosszabb, mint a hasonló Balea dezodoroknak, azaz kitart estig szinte, szóval csak az illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

Juuice

2016. május 11.

Első Balea dezodorom, és nem gondoltam volna, de működik. Oké, nem a legerősebb dezodor a világon, nyilván nem lenne kellemes egy maraton után, de hát na. Ennyi pénzért, ekkora kiszerelést. Tökre örülök :) És nekem az illata egy bejövő. Lehet, még találkozom vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: BHT