Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Dezodorok

• alkoholmentes
  • 48 órás védelem

zfruzsi

2019. március 24.

Én ezzel is meg voltam elégedve, ahogy a márka előtte használt bármelyik roll-on deojával, az illat alapján van, ami jobban bevált, de hatásban ez is hozta, amit vártam tőle nagyon olcsón, úgyhogy összességében én elégedett voltam ezzel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Pagoda

2016. szeptember 23.

Van olyan jó, mint bármelyik márkás deo harmadannyi áron! Nekem teljes mértékben bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Yubiri

2016. július 2.

Ez a fajta alumíniumos, míg a Fresh változat nem, és illatra sem vált be, kellemetlen illatom lesz pár óra múlva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

ALettah

2016. június 24.

Az izzadásgátló hatása tényleg jó (ár-érték arányban kitűnő), de a szaga - illatnak nem nevezném - sajnos egyáltalán nem jön be. Viszont elég makacs ahhoz, hogy nehéz legyen parfümmel elfedni. Vegyes érzéseim vannak ezzel a deóval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

SofiHarper

2016. május 22.

Nem olyan régen vásároltam meg, akciósan 250 forintért. Eredetileg csak az akció miatt választottam, de valószínűleg újra fogom venni, kellemes az illata és nálam tartósnak is bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

laborkornelia

2016. április 9.

Egy éve kezdtem el használni, így már a többedik darabnál tartok. Nagyon izzadós vagyok hónaljban, szó szerint szakadt rólam a víz, különösen nyáron, napi két felsőt minimum használtam, hogy ne legyek izzadt. Szó szerint ötösével vettem a különböző dezodorokat, és egyik sem volt jó. Már mindent kipróbáltam, patikait, a létező összes márkát. Már a botoxon is gondolkodtam, mert állítólag az megszünteti a hónaljban levő izzadást. Majd ez a kis csoda a kezembe került, éppen le volt árazva. Azóta lassan elfelejtem, milyen szörnyűek voltak a mindennapjaim, nélküle. Nem baj, ha elmegy az illata, fél napot simán kibír, esetleg befújom magam valami mással utána. Próbáltam még másmilyen roll-ont Balea félét, de csak ez vált be. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 9.

Norih

2016. február 4.

Eddig csak a táskámba bedobva funkcionált,de most már reggelente használom. Én megvagyok vele elégedve,azt nyújtja amire való. 48 órás védelmet persze nem ad,de azért sokáig érződik a kellemes citrusos illata a bőrömön. Én szeretem használni,az ára is jó,biztos kifogok próbálni más illatokban is! Sportolás után szerintem nagyon hasznos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

vikcs

2015. november 23.

Én nem szerettem. Az illata valahogy büdös lett,nem tudom hogy egy dezodornak van-e szavideje. Eddig még nem éreztem ilyesmit,nem vagyok izzadós,de ragadt is és büdös is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

eviszv

2015. október 20.

Remekül bevált, nekem hozza, amit egy deónak tudnia kell. Ez az aktuálisan használt dezodorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

cserryy

2015. október 18.

A szagokat nem túl jó fedi ,pedig nem vagyok az a büdihónalj tipus. Egyszer ráfújtam az Yves Rocher málnás pumpásat és együtt valami isteni banánillat jött ki belőle :) Az izzadásgátló hatása aránylag tűrhető, de nem a legerősebb, illata kellemes, flakonkája aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.