Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mustang, Módosítva: 2012. december 21.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt. Nincsenek fehér maradványok, kevesebb sárga elszíneződés.

2014. október 3.

Míg a kókusz-nektarinos tesója meglepően jól teljesít, ő csapnivalóan. Szó sincs 48 órás védelemről, a mostani 17-18 fokban is megadja magát 3-4 óra elteltével. Ez 250 forintért sem elnézhető részemről. Itthonra elhasználom, de el nem indulnék sehova úgy, hogy őt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

honey88

2014. június 4.

Szerintem annyira nem rossz, mint ahogy a többiek írják.:) 250Ft-ért hűvösebb napokra pont megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

incifinci28

2013. október 3.

nem nem nem!!! senkinek sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

nem nem nem!!! senkinek sem!

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Régebben használtam egy Balea deót pitayas változatban, az bevált, gondoltam, ezzel sem lesz gond. Nem jött össze, nagyon nem vált be. Nem akadályozta meg a kellemetlen szagokat, és a ruhákon is foltot hagyott. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Mamba

2013. augusztus 31.

Egy szó van erre: borzalmas! Izzadsággátlása 0 ráadásul napvégére büdös leszek. Eddig minden fajta deoval kibírtam estig anélkül, hogy szagos legyek, de vele nem. Nem vagyok híve az újra kenésnek, mert egy alapjáraton nem túl tiszta területre felvinni egy ilyen dezodort... hát szerintem rosszabb lenne a végeredmény, de vele kivételt tettem, hátha...nem jött be. Úgy voltam vele, hogy félrerakom és majd ha már nem tombol a kánikula adok neki még egy esélyt, nem jött össze a végeredmény ugyanaz. Nem ajánlom senkinek. Sajnos az elmúlt fél évben ő a sokadik balea-s termék amiben csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

pixie

2013. június 25.

Az illata alapból nem nagy szám, a hatása pedig... néhány óra alatt simán leizzad alatta az ember, még sima hétköznapokon is, amikor nem sportol, vagy ilyesmi. A végeredmény elég gáz. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

black_cico

2013. június 11.

szerintem simán viszi a Nivea szintet, eddig azt használtam kizárólag már évek óta, de drágállom és utálom, h olyan sok van benne, igaz gazdaságos, mert több, mint fél évig kitart nekem, de ez idő alatt kicsit meg is romlik, a végére már üledékes lesz és kevésbé dezodorál..
ebbe meg kevesebb van, így talán hamarabb is elhasználom :) nálam a célnak megfelel, kellemes illata van és nem hagy foltot, 48 órát meg úgy sem várok két fürdés között :D az ára viccesen alacsony, főleg dm-es kuponnal még lejött 25%, így kemény 224 ft-ot áldoztam rá :D
az összetevők is barátságosabbak!

update: sajnos télleg le kellett vonnom pontot, az elején még jó volt, aztán már melegebb időben elkezdett vizes lenni a hónaljam, az illata azért érezhető volt, de a nedves érzés nem kellemes.. erősebb fizikai igénybevételnél pedig teljes csőd, bűzlik az ember!
levont konzekvencia: hűvösebb napokon elmegy, meg ha nem csinálsz megterhelő dolgokat, de ez nekem kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

az összetevők is barátságosabbak!

Jelizz

2013. május 26.

Az illata emlékeztet egy parfümre amit utálok, de amúgy elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Az illata emlékeztet egy parfümre amit utálok, de amúgy elmegy

mannus

2013. január 4.

Az első Balea deom, jó illata van, de nem véd semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Az első Balea deom, jó illata van, de nem véd semmit. :(

zsoxcore

2012. december 25.

Úgy használtam ezt a deót, hogy a 'fújós' alá tettem belőle, hogy biztosan védjen... Az illata miatt kap 3*-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Hidratálók: Propylene Glycol