Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Dezodorok

• alkoholmentes
  • 24 órás védelem

Pecci

2019. április 30.

Egy ores kozepest tudnék adni rá minden szempontbol: illatok semlegesitese, izzadás meggatolasa és bebudosodes alapján. Ragacsos volt és nem túl hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

juno

2019. április 14.

Abszolút nem vagyok izzadékony, de ez szinte semmit nem véd, sőt, be tud büdösödni (deo nélkül is jobb...). Sajnálom, mert az alap illata tetszett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

catflower

2018. március 23.

Baráti ár, finom illat, viszont az izzadásgátló hatása egyenlő a nullával, pedig én nem vagyok egy túlzottan izzadós típus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Felkenve citrom illata van, ami nem tetszik. Nem is használtam emiatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Felkenve citrom illata van, ami nem tetszik. Nem is használtam emiatt.

bubilany

2017. augusztus 25.

Az elején még tetszett az illata, de aztán (lehet csak velem van a gond de) mintha megváltozott volna az illata valami savankás irányba....így már nem tetszik :(
Az ára egyébként barátságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Az ára egyébként barátságos.

Tunderrozsa

2017. április 18.

Erőteljes, számomra művi illata van, de ez nem zavar, mert fizikai munka mellett is megbízhatóan teljesít. Az a helyzet, hogy mostanában 50 kilós tőzegzsákokat cipelek, és még így sem izzadok meg. Az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

Biacska

2017. március 24.

Az ára jó, de nekem sajnos nem vált be. Az elején tetszett az illata is, de bizonyos idő után megváltozott, lett benne egy furcsa mellékillat, pedig nincs még lejárva a szavatossága. De mindegy is, mert már az elejétől fogva nem szerettem. Nem védett sem az izzadás, sem a szagok ellen, és hagyott egy nedves érzetet a hónaljon, amit én egyáltalán nem szeretek. Még fele megvan, de kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

petrucsita

2016. november 10.

Nagyon jó az ára az illata isteni,bár nyáron a nagy melegben nekem nem olyan hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Sunnyvagyok

2016. november 9.

Szeretek új dolgokat kipróbálni, így gondoltam beruházok egy dezodorra nevetséges 249 ft- ért! :)
Az illata elsőre valami isteni volt, szeretem a friss gyümölcsös illatokat. Meglepődve vettem észre, hogy felkenés után fél órával már nyoma sincs a gyümölcsös illatnak, hanem valami egészen más púderes - édes illat váltotta fel.
Nagyon jól teszi a dolgát, bár már ősz van, így nem tudom igazán próbára tenni!
Tetszik, hogy alkohol és alumínium mentes, ahhoz képest, hogy hasonló tudású társai 1-2 ezer forintért kaphatóak, remekül bevált!
Ott a márkát fizeted meg, itt a minőséget! 4* :)

Update:

A véleményem változatlan, hiszen nagyon jó árban kapható egy szép összetevőjű dezodor! :)
Viszont volt alkalmam edzések alatt is kipróbálni és annyira nem állta ki a kemény próbát sajnos! Ha valaki erősebb dezodorra vágyik akkor ez nem az ő terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Nagyon jól teszi a dolgát, bár már ősz van, így nem tudom igazán próbára tenni!
Ott a márkát fizeted meg, itt a minőséget! 4* :)

Update:

citylight900

2016. július 30.

Nagyon finom az illata, ami egész nap megmarad ! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Nagyon finom az illata, ami egész nap megmarad ! :)

Antioxidánsok: BHT