Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Dezodorok

Optimális védelem egzotikus illattal. A Balea pitaya dezodor az ápoltság érzését nyújtja 48 órán át. Az alkoholmentes Balea dezodor spray szabályozza az izzadást, ápolja és gyümölcsös illatával frissíti a bőrt. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

Easy Come Easy Go

2017. október 30.

WC-illatosítónak használtam el. És akkor azt hiszem ezzel mindent leírtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

WC-illatosítónak használtam el. És akkor azt hiszem ezzel mindent leírtam.

orsipanka

2017. augusztus 22.

Olcsó, jó az illata (de továbbra is a hawaii után sírok), a hatása hétköznapokra elég, sportoláshoz mást használok. Egyetlen hátránya, hogy gyakran fehér foltot hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

tenagi

2017. július 30.

Én is szerettem használni, a mangós párjával együtt :) Az illata fantasztikus, tartós volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Betty05

2017. május 10.

Nagyon szerettem ezt a dezodort sokat használtam belőle, megtartotta az illatát nem szárított a bőrömet,és egész nap kellemes illatot biztosított :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Chantall

2015. február 16.

kicsit olyan az illata mint a Turbó rágónak :D én szeretem, nyári emlékeket idéz fel bennem :) a dezodoráló hatása nem 100%-os, de én eddig még nem találtam olyan deot, ami teljesen meggátolta volna az izzadást. szerintem nem is létezik ilyen. ennek viszont nagy pozitívuma, hogy ha megizzadok, utána se leszek büdi, sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

nicky965274

2014. május 31.

Szörnyű. Egyedüli pozitívum az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Szörnyű. Egyedüli pozitívum az illata.

Timcyykee

2014. május 24.

Balea termékeket nagyon szeretem, illatukban ők a legjobbak, tartóssága lehetne hosszabb, de megfelel. :) ár/érték arány is megfelelő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

szabbka

2013. november 24.

Megvettem a golyós társával együtt, és a kettőt egyszerre használva tökéletes párost alkotnak! Max hatás, fincsi illat, jó áron! Azt az egyet bánom, h alus mindkettő, de ebben legalább nincs alkohol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

katica131

2013. november 12.

a kedvenc Balea dezodorom :))) isteni, megunhatatlan illata van, remekül dezodorál, olcsó! nagyon jó ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

kovacsrekaa

2013. október 20.

Fantasztikus deo, finom illattal, arban tokeletes :) Imadom :) Olyan picit Rexonas illatu :o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.