Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydney, Módosítva: 2014. május 11.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes, 24 órás védelmet nyújt. Ideális az érzékeny hónaljra.

Kiszerelés: 50 ml

reka333

2013. augusztus 26.

Ígéretesnek tűnt, de izzadtam és büdi voltam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Ígéretesnek tűnt, de izzadtam és büdi voltam tőle...

Kiscsillag5

2013. június 27.

Sokáig ez volt a kedvenc dezodorom. Több, mint egy évig folyamatosan ezt használtam. Alumínium mentes és a ruhán sem hagyott foltot. Egy idő után azonban már semmit sem ért az izzadás és a szagok ellen. Már nem látom sajnos, pedig szerintem próbálkoznék vele újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

hagicica20

2013. május 3.

"Amennyi pénz, annyi zene" Erre a termékre nagyon igaz ez a szólás-mondás. Pár óráig jó a hatása utána semmit sem csinál. A legrosszabb dolog az benne, hogy felvitelkor meglátszik a nyoma és kb a stick felénél már a felvitelnél darabok is maradtak a "hóni-póni" alatt. Szóval 2-es de csak az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

brunette

2013. április 10.

Sikerült belefutnom ebbe a termékben, ráadásul a 38 fokos melegek idején, gondoltam jó teszt lesz. Az illata, könnyed textúrája nagyon tetszett. A lucskosra izzadt hónaljam a nap felére viszont már kevésbé (pedig alapvetően nem vagyok egy tocsogósra izzadós alkat), úgyhogy szegényke rövid úton a kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 10.

veravera

2013. február 7.

Érdekes, másokkal ellentétben nálam működött az izzadásgátló hatás. Nem 100%-osan, de ezt egy alumentes dezodortól nem is várom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

marshmallow

2012. december 14.

Nem az igazi. Nem hagy foltot, szagügyben egész jól bírja (a jótól azért messze van) és nem ragad. Nem fogom újravenni, kipróbálok valamit mást a natúr deo palettáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Lovely21

2012. szeptember 4.

Azért vettem meg, mert alumíniummentes, de úgy néz ki nálam teljesen használhatatlannak bizonyult... Kb 2 órát bírt ki, és utána olyan érzésem volt, mintha már lenne valami szagom. Hát ilyen velem még sosem fordult elő... Biztos hogy többet a kezembe nem veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

kencéske

2012. július 2.

Nagyon tetszett az illata olyan niveás,az miatt vettem meg...Ez az egyetlen pozitívuma...Egy idő után 1-2 óra múlva inkább szó szerint büdös lettem tőle,mintha nem is használtam volna dezodort,ez kellemetlen volt,és nem használt az újra kenés.Nem tartós,nem véd az izzadság ellen.Az illata miatt kap 2 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nano

2012. június 6.

Nagy reményekkel vettem én is...Tetszett,hogy stiftes és ugye alumentes, hát igen minden jó lenne, ha jó lenne! De nem az, én is büdi leszek tőle, az újra kenés akkor már mindegy szóval ezzel sokat szenvedtem, de nem szeretek kidobni semmit,csak nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

magnes

2012. június 5.

Bejött az alumínium mentessége, az illata (níveás), az állaga (jobb mint a folyós-golyósok), bejött az ára, nem jött be a hatása. Hűvös időben még csak elment, de ha kicsit is melegebb volt, már nem tudtam megmaradni magam mellett. A folyós-golyósakat legalább fel lehet javítani szódabikarbónával, illóolajokkal, ez meg mehet a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.