Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. május 15.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Kiszerelés 200 ml

orsipanka

2019. május 15.

Kellemes, nyári illat, öröm használni. Izzadásgátló hatása egy átlagos hétköznapra nekem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

sanci85

2017. február 25.

Most először vettem ezt a dezodort. Nagyon finom mango illata van, órákon át érzem magamon. Alumínium mentes ami nekem fontos. Az izzadás ellen sajnos nem sokat véd, főleg stresszes időszakban (vizsga ideje alatt) .Attól függetlenül újra fogom venni. és az ára is jó, főleg amikor akcióban is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

maszatos tündérke

2014. július 23.

Update: Végül csak keveset használtam el belőle, mert bár finom illata van, úgy érzem, túl gyümölcsös vagyok benne, és semmiképp sem szeretnék gyümölcstál lenni. :D Nekem túl sok, de illatosítóként még lehet, hogy elhasználom majd, mert az illata tényleg jó, de nem dezodorként használva.
-2*

Nagyon finom édes, mangó illata van, imádom! :) Tényleg nem keveredik az izzadság szaggal és nagyon hosszan tart, sokáig érezni. Intenzív az illata, de nem tolakodó, viszont mellé már parfümöt nem használok, önmagában is elég. Nekem bevált, a hatása és az ára is nagyon jó. Megérte a 380 forintot mindenképpen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

-2*

AlexB

2014. július 7.

Az illata miatt vettem meg én is, és nem vártam tőle túl sokat. Pozitívan csalódtam benne, ha nem is versenyez egy Dove dezodorral, feleannyiba kerül, viszonylag tartós és az isteni illata sokáig rajtam maradt!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

radirroni

2014. március 1.

Én parfűm helyett használtam. Dezodornak nekem is gyenge, kristálydeora fújva volt csak jó, de az illata olyan jó nyárias, mindenképp megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

TN82

2013. november 21.

A dezodoráló hatása igen gyenge, én csak ruhára fújva használom parfüm helyett. Az illata nagyon jó, nagyon szeretem a mangós dolgokat. 350 Ft-ot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Laura19

2013. október 13.

Mangó... Nem semmi. Isteni az illata, de sajnos csak nyárra jó. A hűvösebb évszakokban nem olyan hatásos...és akkor valahogy nem vagyok az illattól se elbűvölve. Szerencsére alumentes, jó az illata és viszonylag jól dezodorál.
Szerintem csak tavasszal vagy nyáron veszem újra...ha akkor még lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Szerintem csak tavasszal vagy nyáron veszem újra...ha akkor még lesz.

bolero

2013. augusztus 23.

Fejfájást okoz az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Fejfájást okoz az illata.

Nessy

2013. augusztus 4.

Nem rossz, nem rossz! Alu-mentes, olcsó, nyárias illatú és még büdi sem leszek tőle.:-) Maradok a dr. Organicnál, de egynek ez is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

kalmaniki

2013. július 30.

Nagyon frissítő, nyári illata van, ami sokáig érezhető, az ára baráti, a feladatát jól végzi még ebben a nagy melegben is, tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene