Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Dezodorok

Nem hagy fehér foltot, málna és citrom illatú.

Wee

2019. február 18.

Hirtelen felindulásból vettem anno, se nyárra se télre nem elég.
Konkrétan a szagelfedő hatása 0, izzadásgátló hatása szintén 0.
Az illata kellemes...volt az elején.
Mivel nem használtam rendszeresen pár hónap múlva fura lett a szaga kifújva.

Nem tartós semmilyen tekintetben sem.
Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Hirtelen felindulásból vettem anno, se nyárra se télre nem elég.
Konkrétan a szagelfedő hatása 0, izzadásgátló hatása szintén 0.
Az illata kellemes...volt az elején.
Mivel nem használtam rendszeresen pár hónap múlva fura lett a szaga kifújva.

Nem tartós semmilyen tekintetben sem.
Teljes pénzkidobás.

viva885

2016. november 20.

Finom illata van de vigyázni kell vele hogy ne a ruhára fújjuk csúnya fehér foltot hagy maga után :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

scisneros

2016. június 13.

Tényleg jó az illata, de semmi több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Tényleg jó az illata, de semmi több.

csibike100

2016. április 7.

Finom az illata, nem hagy fehér foltot, bár nem a legerősebb dezodor én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

PETRA820718

2016. február 21.

Friss gyümölcsös, bár kicsit mű, de néha nyáron használom a testápolójával együtt. Így elég jó párost alkotnak.Nem csíp, fehér foltot sem hagy, ám a dezodoráló hatása nem a legjobb.Elhasználgatom,de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Mindy

2016. január 3.

Eleinte nem tetszett, de végül elég jól összeszoktunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Eleinte nem tetszett, de végül elég jól összeszoktunk. :)

Zssu

2015. december 27.

Eleinte nem szerettem (ajándékba kaptam), de mikor elfogyott a Nivea dezodorom muszáj volt kipróbáljam , és kellemesen csalódtam :) magamra fújva szuperjó az illata, árban pedig megfelelő. A hatása egész jó, de tény, hogy stresszhelyzetben gyengének minősül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

zsofbar77

2015. szeptember 25.

Mű illata van. elmegy.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Mű illata van. elmegy.....

Ari95

2015. augusztus 28.

Olyan lassan fogy, hogy a végére meguntam az illatát és már rosszul vagyok tőle..:( Nyárra semmit nem ért nekem. Télen még csak-csak, de akkor sem volt tartós. (érdekes a kókuszos mennyivel jobban bevált nekem pedig csak az illatukban kéne különbözniük)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

boszia

2015. augusztus 28.

Én ezzel télen teljesen elvagyok, nyáron sajnos nekem nem elég, elég izzadós vagyok, nekem a nivea vált be. Viszont szerintem nehéz elvárni hasonlót egy olyan deótól amiben nincs alumínium, ezért azt gondolom, hogy ez teljesen rendben van, én télen szívesen ráváltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol