Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. szeptember 17.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Lenyűgöző illattal 24 órás, hatékony védelmet biztosít, nem hagy fehér foltot a ruhán.

Kiszerelés: 200 ml

orsipanka

2021. február 3.

Az illata olyan átlagos, nem rossz, de a különlegesebbeket jobban szeretem. Télen használtam, így a hatása rendben volt, 1 óra görkorizást meg utána az egész napot simán kibírta, bár én nem vagyok nagyon izzadós. Ár-érték aránya korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

dina0611

2015. augusztus 26.

Az egyik legjobb izzadásgátlóm, bár nem szoktam szeretni az ilyen illatokat, de valamiért csak megvettem. Ennyi pénzért pedig megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

csiniteki

2015. január 18.

Eddig kiállta a próbát,elég izzadós vagyok,ebben jó.De! az illata nem túl jó, szóval nem hiszem,hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

zsofula

2014. július 22.

Undorító illata van! Alumínium-menteset kerestem és a dm-ben még jó illatúnak tűnt, de itthon...fúj!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

anonimusgirl98

2014. március 8.

Télre tökéletes. Bár az eddig kipróbált Balea dezodorokkal ellentétben elsőre kicsit furcsa illata volt,de szerencsére pozitívan csalódtam benne! :) Illata hamarabb elillan mint a többi Baleáé,de ennek ellenére mint már mondtam télre tökéletes! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

illatvarázs*

2014. január 24.

Alumentes létére kiválóan dezodorál. Nyáron persze nem biztos, hogy ilyen jó lenne, de akkor nem fogom kipróbálni, mert az illata télre való. Nekem nagyon bejön az illat, semmi gond vele. Már vettem is egy utánpótlást és még be is tankolok, mielőtt eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 24.

Tory666

2014. január 11.

Alumentes verziót kerestem és akkor csak ezt lehetett kapni, hát megvettem, bár az illatában már akkor kételkedtem, hogy tetszeni fog. Hát azóta sem tetszik, úgyhogy valószínű megy a kukába, hatékonyságát így nem is tudtam különösebben tetszelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Gwendoline

2013. december 30.

Egész jó, bár van jobb is (fekete, rózsaszín ilyen limitált). Kicsit olyan mentolosnak tűnik, tutira nem az, de nekem olyasminek tűnik. Nem túl erős illatú, engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

kiscsilli

2013. december 7.

A tusfürdője illatába szerelmes lettem, mikor megláttam, hogy van deo rögtön kettőt tettem a kosárba. Ha lesz olyan jó dezodoráló hatása, mint alumíniummentes társainak, akkor biztosan fog menni az öt csillag. Jövök updatelni.
Update :a málnás - hibiszkuszos nyomába se ér sajnos, az illata elillan hamar, miközben a málnás vagy kókuszos társa egész nap érezhető. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 7.

Bibi

2013. szeptember 21.

Ritka eroszakos, emelygos illata van. Inkabb elhinnem rola,h vmi szunyogspray,mint h egy dezodor. Befurodtem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance