Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolyka, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt az izzadás ellen. Nem tartalmaz aluminiumsókat. Kifejezetten borotválkozás után javallott, ugyanis használatával hosszabb ideig sima maradt a bőr.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Annyira nem volt nyerő....Az én bőrömet nagyon csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Annyira nem volt nyerő....Az én bőrömet nagyon csípte.

egifeny

2013. július 3.

Kiarusitason vettem, nagyon megtetszett, megkisertett az is, h majd visszamegyek a tobbiert, de kesobb inkabb tuladtam rajta... :D Tetszett az illata, de par hasznalat utan en is tomenynek ereztem, de ami jobban zavart:, par oraval hasznalat utan veszedelmesen viszketni kezdett tole a borom, adtam neki par eselyt, de nem mult el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Gwendoline

2013. május 10.

Egy ideig csak olyan dolgokat vettem ilyen célra, amiben nincs alumínium só. Nos... mindegyikkel az a problémám, hogy jó az illatuk, de utána olyan síkos érzés marad :D Úgy értem, nem száraz utána a bőr, és ez engem nagyon zavar. Így ugyan négy pontot adok rá, mert minden alumínium sótól mentes termékkel ezt tapasztalom, de nem venném újra, mert ez zavaró számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Malachite

2013. február 24.

Újabban meglepődve konstatálom, hogy a Balea termékek egyre jobb minőségűek, s amikor elfogyott a Dove deóm, gondoltam adok ennek egy esélyt. 200 ml-t kapunk 450 Ft-ért, míg a népszerűbb Dove, Rexona stb. 150 ml és 700-900Ft. Való igaz, az izzadást nem csökkenti annyira mint az előbbiek, de izzadtságszagú sem lesz az ember, az illatát pedig nem érzem olyan fullasztónak mint ahogy mások is megírták. Szerintem ezért az árért elég korrekt, nem marad el a többitől, inkább a tőbbitől várnék mégtöbbet majdnem ezer forintért.
UPDATE: tényleg fullaszt az illata, és nem is túl kellemes, ami nem zavarna, ha hamar elillanna. Elhasználtam, de....Inkább...inkább csak 3 csillag, és nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Macilány

2013. február 14.

Nagyon szeretem ezt a terméküket! Ráfújtam közvetlen közelről fekete ruhára, hogy hagy-e foltot, de semmi!! Igen van némi érdekesség abban, ahogy "kiszabadul a flakonból", mint ha valaki beletüsszentene egy hintőporral teli bödönbe. Pici fürdőszobában nem ajánlatos használni. Az illata nekem bejön, olyan tiszta illat. 200 ml nagyon jutányos áron és még használ is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

ribizli

2013. január 20.

Olyan helyen kell fújni, ahová egy ideig nem megyünk (vagy jó nagy a tér), ugyanis valóban rendesen fullaszt, viszont egész jó az illata, és alumíniummentes. Az izzadást nálam nem gátolja, de szinte egyik dezodor sem, úgyhogy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Krémesenjó

2012. augusztus 27.

Imádom az illatát, nem hagy foltot, egyetlen baja van, hogy nekem egyáltalán nem használ mint izzadásgátló. Sajnos .... pedig az illata nagyon bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

julill

2012. július 9.

Kellemes az illata, nem hagy nyomot. Kb. ennyi amit elvárok a dezodoroktól. Az izzadsággátlás közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Halfway

2012. július 6.

Szerintem szörnyű....Én szeretem a Baleás termékeket, de ez a dezodor nálam csak akkor működik, hogyha egész nap a lakásban vagyok és ki se mozdulok az utcára.. Fényévekkel jobb dezodorokkal is találkoztam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

bandita

2012. március 31.

Amikor használtam, fel sem tűnt, hogy alumíniummentes. A hónaljamat nem irritálta, szerettem az illatát, de az biztos, hogy engem is megköhögtetett párszor. Én lábra is használtam, mivel a lábápoló spray-k mentolos illatát nem kedvelem. Jól működött, ha nem is a legtökéletesebben, lehet, hogy nyárra újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 31.

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol