Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2013. július 21.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt.

Stelly

2016. január 5.

Az illata, a csomagolása és az ára is nagyon tetszett a hatása azt hiszem nem volt valami bajnoki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

orsipanka

2015. február 27.

Előnye, hogy nagyon olcsó volt és szép a csomagolása. :)
Hátránya, hogy nem gátolja eléggé az izzadást, nekem maximum téli hétköznapokon elég.
Aa csoki-illatot nem szeretem, de a fügével együtt már tetszik, télre nekem tökéltes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Előnye, hogy nagyon olcsó volt és szép a csomagolása. :)

Pansy

2014. február 9.

Kellemes illata volt és elég jól dezodorált is, bár nem mondanám, hogy egész napos hatása volt. Ami nagy kár, hogy mellette nem lehetett parfümöt használni, mert a kettő nagyon kiüti egymást, és az ember úgy illatozik tőle, mint egy amszterdami kupleráj :). Viszont én nem tudtam, hogy nem gyártják, nekem úgy rémlik láttam még DMben, vagy benéztem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

AshleeyTayloor

2013. december 31.

Imádom! Nagyon fincsi illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Imádom! Nagyon fincsi illata van.

krittii

2013. december 31.

Nagyon finom illata volt, és jól is dezodorált. Imádtam, kár hogy már nem gyártják:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

szerpentin_b

2013. november 16.

Elfogadható de nem volt valami természetes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Elfogadható de nem volt valami természetes az illata.

Laura19

2013. szeptember 28.

Mennyei illata volt, felváltva használtam a Dark Glamour-ral.
Örültem, hogy nem alumíniumos és jól is dezodorált. Egyszóval szuper volt, kár, hogy már nincs...:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Mennyei illata volt, felváltva használtam a Dark Glamour-ral.

nagy.nikike

2013. július 15.

Télen ezt használtam szerettem is csak sajnos már nem találom egyik Dm-ben sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

hatsum0m0

2013. június 22.

szerelem. imádtam tusfürdőben is, de dezodorban is fenomenális, hogy olyan illatom van, mintha csokiból lennék. barátom meg is jegyezte, hogy különös szenvedélyem van a kaja illatú dolgokért, de neki is nagyon tetszik. sokáig érzem magamon, olcsó, és az izzadásgátló funkcióját is betölti. mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

babraeb

2013. május 19.

Télen végig ezt használtam, hol magában, hol más fajta golyós deóra fújva. Ami biztos, hogy önmagában, egy stresszes munkanapot nem tud végigvinni, nap végén éreztem a kellemetlen illatot. Viszont a jól bevált golyós dezodoromra fújva, isteni eredményt értem el. Ennek az illata dominált,mégis biztonságban éreztem magam egész nap. Betáraztam belőle, van 1,5 flakon itthon. Idén télen ismét visszatérek majd hozzá. De csakis egy másikkal "kombinálva".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance