Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Exkluzív illattal gyengéden tisztít.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ella

2017. április 24.

Nem voltam oda az illatáért és még viszkettem is tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nem voltam oda az illatáért és még viszkettem is tőle. :(

hivettivy

2017. január 28.

Finom volt az illata :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Finom volt az illata :) :)

Kremrajongo

2015. december 28.

Karácsonykor kaptam ajándékba, csomagban volt egy testápolóval és egy fürdőrózsa társaságában. :)
Illata kellemes, jól tisztít, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Illata kellemes, jól tisztít, nagyon szeretem. :)

Pillamilla

2015. december 21.

Nagyon tetszik! Kifinomult illat, kellemes és jól is tisztít, nem kell sok belőle. Testápolójával együtt nagyon szuper érzés és illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

Luska

2015. március 20.

Olyan büdös utóillata van, hogy egyszer tudtam használni. Valami szörnyű, mint valami olvadó műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

zdoreebaba

2015. január 18.

Karácsonyra kaptam ajándék gyanánt és megörültem neki, mert még soha nem használtam Balea tusfürdőt. Kellemes, nőies illata van. Krémes formulájának köszönhetően nagyon jól habzik. Az illata nem valami tartós, de tusolás közben igazi élményt nyújt olyanoknak, akik szeretik a gyémántos, kifinomult illatokat (ilyen vagyok én is! :) ) Talán egy kicsit szárítja a bőrömet, de nem elviselhetetlenül. Négy csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

szagica1981

2014. október 13.

Nagyon kellemes,imadnivalo az illata;) es az ara az tobb mint meggyozo....biztos hogy fogok meg belole vasarolni;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

sztikke

2014. július 1.

Ez a másik nagy kedvencem a Balea tusfürdői közül, isteni az illata, ezért is vettem meg, de sajnos ez is kicsit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

missmarple

2014. június 24.

Teljesen jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

Teljesen jó

Milne

2014. február 10.

Alapvetően szeretem a Balea tusfürdőit, de a nagyon édes, nagyon gyümölcsöseket nem, ez viszont pont jó, kellemes szolid illata van. Nem szárít, jó áron van, tisztít, de annyira azért nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol