Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyta_93, Módosítva: 2012. december 14.

Kategória:   Szappanok

A Balea szappanok gyengéden ápolják és megtisztítják a kezeit. Titokzatos csábítás: Friss és fűszeres illatok ötvözete mely rabul ejt. A válogatott hajtóanyagok kíméletesen megtisztítják a bőrt és megőrzik a hidratáltságát. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Ph-bőrsemleges.

nettike

2015. április 4.

Nagyon szerettem ennek a folyékonyszappannak az illatát és a külselyét is egyaránt! 2 szer is vettem akciósan 350 ft ért volt kapható nagy kár , hogy már nincsen a DM -eknek a polcain!
A kezeimet egyáltalán nem szárította ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

A kezeimet egyáltalán nem szárította ki!

Violet 1

2014. szeptember 26.

nekem kicsit túl púderes az illat,már-már émelyítő,de hozza a szokásos Balea formát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

piskótatészta

2014. június 1.

Nagyon szerettem az illatát,kár,hogy már nem kapható... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Nagyon szerettem az illatát,kár,hogy már nem kapható... :(

black_cico

2014. január 25.

tavaly valamikor volt ilyen itthon, teljesen rendben volt, csini flakon, jó nagy adag, fincsi illat, nem szárított, nekem a kézkrémje tavaly február óta megvan, pedig minden nap használom szinte!! imádom és ez az egy kézkrém ami helyre tudja tenni a kezem, a szappanja is teljesen okés volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

andrej

2013. november 4.

Jó kis kézmosó szappan, finom illattal. Nem szárít, olcsó és nagy kiszerelésű, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

lavender

2013. szeptember 22.

Update: Egy hónapnyi használat után le kell, hogy pontozzam. Sajnos annyira kiszárította a kezemet, hogy még a kézkrémek is csődöt mondtak emellett. Akinek érzékeny a bőre, annak semmiképp sem ajánlom.

A legjobb illatú szappan, amit eddig próbáltam. Tényleg valamelyik parfümre emlékeztet nagyon az illata, csak ne ugrik be, melyikre. Az én kezem elég érzékeny, de nem szárította. Az ára se horribilis a kiszereléséhez mérten, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Laura19

2013. szeptember 15.

Úgy megörültem, mikor láttam, hogy már szappan is van belőle.
Itthon úgyis kifogyóban volt, szóval vettem egyet. Jó színe van, olcsó is. Nekem nem szárított a bőröm és az illata is tetszik. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Úgy megörültem, mikor láttam, hogy már szappan is van belőle.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Szerettem az illatát, amikor használtam, bár én a mézeset szoktam rendszeresen újravásárolni. Kicsit illatban váltani akartam, ezért próbáltam ki, meg voltam vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

mysticnails

2013. július 13.

Elég különleges az illata folyékony szappanhoz képest, nagyon szeretem, ma vettem egy újat belőle, viszont a tusfürdőjét nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Evinde

2013. július 5.

Nekem általában minden 2. szappantól kipattog és lehámlik a bőröm, ettől nem. Az illata nagyon finom, az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate