Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: adri97323, az összetevőket feltöltötte: ronicic, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Dezodorok

Ápolt hónalj és hatékony védelem.. A golgotavirág kivonatot tartalmazó Balea Dry dezodor spray hosszantartó, száraz bőrérzetről gondoskodik, megnyugtatja és védi a hónalj érzékeny bőrét - 48 órán keresztül. Az alkoholmentes formula védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen.

orsipanka

2018. január 15.

Nekem semmi bajom nincs vele. Az illata kellemes, de nem kedvenc, olcsó, izzadásgátló hatása télre bőven elég. Miután használtam, várok pár percet, csak utána veszem fel a pólót, így még nem hagyott foltot soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Dike01

2015. november 24.

Nem gondoltam volna ,hogy a Balea háza táján fogom megtalálni számomra a legmegfelelőbb deot. Kifújáskor igaz szinte megfulladok de kárpótol érte ,hogy egész nap száraz a hónaljam , nem hagy foltot, kellemes nem tolakodó az illata és estére sincs kellemetlen izzadság szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Anett0707

2015. november 19.

Erre mondják, hogy olcsó húsnak híg a leve. Mintha nem haladtak volna a korral, amikor ezt a deo-t kitalálták. 10 évvel ezelőtt voltak olyan deo-k, amik a fújás után, fehér habot hagytak a bőrön és a ruhán. Nem akartam hinni a szememnek. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

csiniteki

2015. október 15.

Nekem a rexona után ez a kedvenc illatom , és tartós védelmet is ad :) Szeretem, bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

sophienyuszi

2015. szeptember 29.

Ezt a deot még vészhelyzet esetére vettem, hogy mindig legyen egy a táskámban is. Nem bántam meg, olcsó volt és tényleg száraz, az illata is teszik, nőies de nem túl hivalkodó. Nagyon tartós, viszont fújás után szinte megfulladok tőle, vicces szokott lenni, ahogy menekülök a deofelhőből. Azért természetesen ötös, lehet, hogy fogom még újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

bmth

2015. augusztus 19.

az első használat után 2 pozitívumot tudok mondani róla: olcsó és tartós, viszont nekem nem tetszik az illata , a fekete pólót pedig tényleg nagyon befogja :s azt hiszem nem fogom újra venni ;d

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

nagyerika28

2015. június 28.

Nekem kifejezetten tetszik az illata.Édeskés-virágos.És a reggeli fújás még most este is érződik,pedig izzadtam,de csak a deo illatot érezni.Én meg vagyok vele elégedve és több illatot is ki fogok próbálni a márkából.Sajnos a fekete ruhákat nagyon befogja..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

PrincessConsuela

2015. június 27.

Az illatával és a hatásával sincs semmi bajom így néhány használat után, de valami borzalmas, hogy mennyire irritálja az orrom és a torkom. Köhögök és tüsszögök tőle. Nem hiszem, hogy túl gyakran fogom használni, de azért ki nem dobom. Majd elkopik valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

katagi

2015. június 24.

Nekem sem jött be. Az illata még tűrhető, de amikor magamra fújom, fulladozok a permettől. Izzadásgátló hatása pedig gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

zsebibaba

2015. január 25.

Múltkor megvettem, sajnos a boltban nem tudtam megszagolni. Másnap reggeli készülődésnél fújtam belőle, hát borzasztó. Konkrétan izzadságszaga van:P Még szerencse, hogy olcsó volt. WC spraynek jó lesz. Egyetlen előnye az ára, emiatt 1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 25.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Limonene

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.