Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Értékes összetevők ápolják és megnyugtatják az érzékeny bőrt a lábon, hónaljban és bikinivonalon.
A kellemes sima és puha bőrérzet, az édes vanília illattal kiegészítve, elvarázsolja az érzékeket. A gazdag ápoló-hidratáló hatású formula már a borotválás alatt kényezteti bőrét.

MaFa

2019. október 9.

Nekem más illatban van meg,de egyáltalán nem szeretem. Alig habzik, nagyon sok kell belőle,hiába egy párszor használtam,de nagyon sok elfogyott belőle. Az illata természetesen nagyon jó,kellemes,de ezen kívül semmi más pozitívumot nem tudok mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

helgus96

2015. augusztus 31.

Teljesen elégedett vagyok vele. Jó az állaga, illata, nem kell belőle sok. Nekem egy ilyen kiszerelés majd' fél évig elég, úgyhogy megérte teljesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

elfi777

2015. július 31.

Teljesen rendben van, bár lehetne picit olcsóbb. A használata után sokszor porzik a lábam, nem tudtam eldönteni, ez okozza-e, a borotva, vagy a száraz bőröm ilyen skizó? de simán átdörzsölöm egy törcsivel és hidratálom, úgy oké. A nem mindennapi illata miatt adok egy négyest, amúgy tényleg jó termék, csak nem kiugró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 31.

kimo

2015. július 29.

Kicsit meguntam az áfonyásat, gondoltam, változtassunk... Hát, nem kellett volna. A minősége tovabbra is kifogástalan, az ára is a legjobb, de ez az illat nekem túl cukros, pedig általában imádom a vaníliát. Csak ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

Ancsuk

2015. június 13.

Finom édes illatú d

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Finom édes illatú d

liv0216

2015. május 20.

NEKEM BEVÁLLT,SZERETEM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

NEKEM BEVÁLLT,SZERETEM

angeltear

2015. május 14.

Nekem sajnos nem jön be, túl sok kell belőle és az is alig tapad meg a bőrömön. Most döbbentem rá, hogy igazából nem is szeretem a vanília illatot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.