Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Hab állagú tusfürdő, eper illattal.

Lileycat

2017. szeptember 14.

Nekem vanilias-narancsos van, amit itt nem lattam fenn, ezert ehhez irok. Szoval szerintem szuper kis hab, remek az illata es olyan mintha egy almot kenegetnék magamra, egeszen luxus erzes, es tusolas utan is illatozik. Inkabb akkor jo, ha fel akarom magam frissiteni a tusolassal, mert szerintem ha igazan koszos lennek azt nem hozna le. Viszont pihepuha lesz tole a bor, es megkonnyiti a tusoloban a borotvalkozast is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

ritukaaa

2014. május 28.

Borzasztó. Úgy kaptam, de alig várom, hogy elfogyjon, az illata nagyon jó, de azonkívül semmire nem jó. Nem tud tisztítani, teljesen rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 28.

kémecske

2014. március 15.

Egyszerűen csak jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Egyszerűen csak jó! :)

tingli

2014. január 9.

Irtó jó illata van, tetszett, hogy hab állaga van, olyan mintha valami finom tejszínhab lenne. DE se nem tisztít rendesen, se az illata nem marad a bőrömön zuhanyzás után. Szóval mire jó? Én kínomba borotvahabnak használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Nem volt valami sok értelme, olyan volt mint a tejszínhab :D jó illata volt feldobta a zuhanyzást de semmi különös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

sminkkém

2013. december 1.

Kár hogy nem lehet már kapni! 2 flakkonnal volt nekem mind elfogyott. Illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

sminkkém

2013. december 1.

Nagyon jó, és irtózatosan sajnálom hogy már nem lehet kani most fogyott el a 2. flakonom is. És nem vehetek másikat :( , illata epres, tényleg édes, és úgy néz ki a flakonja, mint a tejszínhabé :)

Vitelotte

2013. október 31.

Bátran kijelenthetem hogy ez a világ leghasznavehetetlenebb fürdőkozmetikuma. Hiába a remek ötlet hogy hab állagú legyen egy tusfürdő, tisztításra teljességgel képtelen, és a varázslatos illata is csak addig tart amíg magamra fújom. Kádban szexeléshez jó játék, a gyerekek is biztos odalennének érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

ChicRaspBerry

2013. július 11.

Imádom az eperillatát. És az állaga olyan mint a tejszínhabnak. :) És a csomagolása is mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

mankablogja

2013. április 1.

Andi:))Rá van írva,hogy fogyasztásra nem alkalmas...:)Szóval,egy álom az illata,tényleg tejszínhabállaga van,és tényleg csak szórakozásra való.Tisztítása semmi.De ilyet is ki kell találni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.